Новоград-Волинська ЗОШ № 7

Перемоги на 61-му Чемпіонаті області з техніки пішохідного туризму

В мальовничих місцях поблизу санаторія Дениші з 29 вересня по 01 жовтня відбулися змагання 61-го Чемпіонату Житомирської області зі спортивного туризму. Від нашого міста виступала команда ЗОШ №7 під керівництвом  тренера Примака Олега Миколайовича.

У молодшій віковій групі на дистанції «Смуга перешкод» в особистих змаганнях наші учні отримали найбільше перемог:

І місце — Кородчук Владислав;

ІІ місце — Наюк Денис (серед юнаків) та Степанюк Анна (серед дівчат);

ІІІ місце — Степанюк Тарас.

У командному заліку учасники молодшої вікової групи посіли ІІ місце й отримали кубок.

У старшій віковій групі учениця 11-Б класу Воропаєва Олександра в особистих змаганнях виборола І місце. І в командному заліку учасники старшої вікової групи достойно посіли ІV місце.

Хоча дощова погода і не сприяла якнайшвидшому проходженню дистанцій, всі учасники викладалися на повну силу й показали свої вміння.

Весело проводили й час між змаганнями.  Готування їжі на багатті, ночівля в палатці, пісні під гітару, тепле й відверте спілкування в колі друзів зближує та дарує неповторні спогади дитинства.

Тренер команди Примак Олег Миколайович був нагороджений грамотою за сумлінну роботу з підлітками та відмінну підготовку команди до 61-го Чемпіонату області з техніки пішохідного туризму.

Після насолоди від перемог продовжаться  тренування до змагань зі спортивного туризму в закритих приміщеннях.