Новоград-Волинська ЗОШ № 7

Фотоархів школи переїхав на сервіс MEGA у Нову Зеландію. Фотозвіти життя школи можна переглянути через меню MEДІА

Призери олімпіад і МАН
2017-2018 навчального року:

   

Бірюченко Олексій (11-А) —

 

Переможець міського і обласного етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, диплом III ступеня фінального ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (відділення "Комп'ютерні науки", секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»)Педагогічний керівник роботи — Анатолій Анатолійович Сахно, вчитель інформатики, науковий керівник — Ярослава Богданівна Сікора, завідувач кафедри прикладної математики та інформатики Житомирського державного університету імені Івана Франка, кандидат педагогічних наук, доцент.

 

перше місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування),
диплом
I ступеня на обласній олімпіаді з інформатики
(програмування) (вчитель Сахно А.А.) 

 

перше місце на міській олімпіаді з інформатики (інформаційні технології), 
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з інформатики (інформаційні технології) (вчитель Сахно А.А.) 

 

перше місце на міській олімпіаді з економіки, 
диплом II ступеня на обласній олімпіаді з економіки
(вчитель Оласюк Т.М.)

 

перше місце на міській олімпіаді з математики,
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з математики
(вчитель Оласюк Т.М.)

 

 перше місце на міській олімпіаді з російської мови і літератури
(вчитель Овдіюк Г.О.) 

 

перше місце на міській олімпіаді з трудового навчання
(технічна праця) (вчитель Годлевський М. І.

 

друге місце на міській олімпіаді з географії
(вчитель Осіпчук Л.М.)

 

 

Кондратюк Вікторія (8-А) —

 

 

перше місце на міській олімпіаді з біології,
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з біології

(вчитель Вишнівська І. В.)

 

друге місце на міській олімпіаді з математики
диплом II ступеня на обласній олімпіаді з математики
(вчитель Лейман О.І.)

 

друге місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування)
серед учнів 9-х класів  (вчитель Сахно А.А.)

  

третє місце на міській олімпіаді з фізики
(вчитель Кукуруза І. П.)

 

 

Шмідт Анатолій (11-А) —

 

 

 

перше місце на міській олімпіаді з астрономії,
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з астрономії
(вчитель Кукуруза І.П.) 

 

друге місце на міській олімпіаді з біології,
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з біології
(вчитель Вишнівська І.В.)

 

перше місце на міській олімпіаді з фізики
(вчитель Кукуруза І.П.)

 

перше місце на міській олімпіаді з географії
(вчитель Осіпчук Л.М.)

 

 

 

Шмідт Валерій (10-Б) — 

 

перше місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування),
диплом II ступеня на обласній олімпіаді з інформатики (програмування)
(вчитель Сахно А.А.) 

 

третє місце на міській олімпіаді з інформаційних технологій
(вчитель Сахно А.А.) 

 

третє місце на міській олімпіаді з біології 
(вчитель Дюбо Н.А.)

 

третє місце на міській олімпіаді з астрономії 
(вчитель Кукуруза І.П.)

 

 

 

Прохорчук Анастасія (9-Б) —


перше місце на міській на олімпіаді з інформатики (програмування)
(вчитель Сахно А.А.)

 

 

 

Соколов Олександр (6-А) —


третє місце на міській на олімпіаді з інформатики (програмування)
серед учнів 9-х класів (вчитель Сахно А.А.)

 

 

Гуртовенко Вікторія (9-А) —


друге місце на міській олімпіаді з біології
(вчитель Дюбо Н.А.)


третє місце на міській олімпіаді з математики
(вчитель Заруцька С. В.)

 

 

Чернецький Віталій (11-А) —


друге місце на міській олімпіаді з трудового навчання (технічна праця)
(вчитель Годлевський М. І.)

 

 

Бучовський Роман (11-А) —


третє місце на міській олімпіаді з російської мови і літератури
(вчитель Овдіюк Г.О.)

 

 

 


 

Поділитися:

Календарне планування

22.01.19
Єдина виховна година, присвячена дню Соборності України

23.01.19
Конкурс патріотичних віршів «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг» до Дня соборності України.(6-9 кл.)

25.01.19
Виховний захід «Итак, она звалась Татьяной…» (9-10 класи)

28.01.19
Засідання шкільного парламенту: планування проведення свята випускників

29.01.19
Урок мужності «Бій під Крутами — що то було?»

30.01.19
Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» (9 кл.)

05.02.19
Виставка фотоколажів «Наша родина» для учнів 3-4 класів

06.02.19
Конкурс рекламних плакатів «Обирай професію» (8-11 класи)

07.02.19
Круглий стіл для учнів 11-х класів «Україна – ЄС. За і проти»

08.02.19
Свято зустрічі випускників «Зустріч з дитинством»

11.02.19
Засідання шкільного парламенту

11.02.19
Зустріч з працівниками міського центру зайнятості з метою інформування про стан ринку праці (9-11 класи)

13.02.19
Гра «Моя майбутня професія» (5 класи)

14.02.19
Романтичний вечір «Під знаком Купідона» (до Дня Святого Валентина) (9-10 класи)

15.02.19
Родинне свято для учнів 1-2-х класів – «Тепло родинного вогнища»

18.02.19
Екскурсії до музею Л.Українки

18.02.19
Екскурсії до шефської військової частини

19.02.19
Бесіда «Український тризуб – символ держави» (1-4 класи)

20.02.19
Літературно-музична композиція (до дня пам'яті героїв небесної сотні) «У їхніх серцях жила Україна» (8-9 класи)

21.02.19
Тренінгові заняття «До успіху через компетентність» (10-11 класи)

Голосування

Який предмет ви вважаєте найскладнішим у шкільній програмі?

 

Скринька довіри

Ми рекомендуємо!

 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

ИЗУЧАЕМ УКРАИНСКИЙ

Навчальне хмарне середовище

Інформатика:

(доступ по паролю для учнів відповідних класів)

10 клас

 

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.