ЗОЛОТІ МЕДАЛІСТИ

Гімн школи можна прослухати і скачати на відповідній сторінці

 

Золоті медалісти школи

 

Слєсарєв Юрій 1954
Азаров Володимир 1954
Большаков Фелікс 1955
Потєхіна Ліна 1956
Вартанов Рафік 1956
Іванов Геннадій 1956
Царюнов Юрій 1957
Дрозд Володимир 1958
Хохлова Світлана 1958
Склярова Тетяна 1959
Красильніков Юрій 1960
Половець Людмила 1961
Шворов Володимир 1961
Корсунський Олег 1963
Ксензенко Вікторія 1963
Мизинюк Георгій  1963
Хохлова Валентина 1964
Бухман Євгеній 1964
Супрунова Тамара 1964
Фрідріх Олена 1964
Ананьєва Тетяна 1965
Гриб Любов 1965
Дрозд Олександра 1965
Дорошчук Ольга 1965
Крашенюк Альберт 1965
Клименко Людмила 1965
Слєпчук Олена 1965
Сідорова Людмила 1965
Гришечкіна Світлана 1965
Ковкова Наталія 1965
Корсунський Борис 1965
Вдовкіна Світлана 1966
Данилова Ольга 1966
Музичук Галина 1966
Момотенко Людмила 1966
Пастернак Валерій 1966
Ляшенко Віталій 1966
Гамаюнов Михайло 1966
Шамрай Ірина 1966
Бубліченко Наталія 1967
Калабіна Наталія 1967
Власова Ірина 1968
Гехмар Аркадій 1968
Петров Михайло 1968
П'яниця Людмила  1968
Єрофєєв Валерій 1969
Майорова Людмира 1969
Малишева Галина 1969
Поторочина Катерина 1970
Бєлов Юрій  1970
Гехман Фаїна 1970
Квітченко Світлана 1971
Поздєєв Володимир 1971
Сирота Жанна 1971
Казаринова Олена 1975
Журавльова Олена 1976

Воробйова Тетяна

1976

Сімак Константин

1976
Усик Тетяна 1976
Панов Ігор Сергійович 1977
Моголюшко Тетяна 1977
Шевельов Олександр 1979
Богданов Євгеній 1979
Смольникова Ольга 1979
Журавльова Олена 1979
Александрова Лариса 1981
Кожевникова Тетяна 1983
Карасевич Анна  1984
Алсуф'єва Тетяна 1985
Кареліна Ірина 1989
Счастний Дмитро  1990
Цой Олег 1991
Гермеза Олеся 1991
Дмитренко Андрій  1992
Ковєшніков Максим 1993
Маслей Валентина 1993
Голубенко Сергій  1994
Соловйова Ольга 1994
Васіна Ольга 1994
Мельник Людмила 1994
Счастна Наталія 1994
Черначук Ольга 1994
Іванова Наталія 1996
Рафєєва Наталія 1996
Хоменко Ірина 1996
Масесов Микола 1997
Степанова Людмила 1997
Гриценко Іван 1998
Комар Олександр 1999
Балабан Іван 2000
Балабан Віктор 2001 
Карасєвич Тетяна 2001 
Корсунська Олена 2001 
Айдибалов Роман 2001 
Пащенко Ніна  2001
Васіна Ксенія 2002 
Іщук Інна 2002 
Овдіюк Олександр 2003 
Сичинська Вікторія  2003
Назарова Людмила 2003 
Кащук Катерина 2003 
Бовсунівська Анна 2003
Дубовик Інна  2003 
Бараш Анна 2003 
Шинкарук Альона 2003 
Бовсунівська Ольга 2005 
Мостовий Віталій 2005 
Рання Катерина 2005
Савчук Ірина 2005 
Яскевич Валерій 2006 
Романчук Діна 2007 
Перегонцева Олена 2007 
Антонович Антон 2008
Савчук Юлія 2012
Сидорчук Олена 2013
Хрущ Анастасія 2013
Лейман Євгенія 2014
Невмержицька Олена 2014
Бучинська Дарія 2015
Данильчук Ольга 2015
Редька Ірина 2015
Франчук Володимир 2015
Співакіна Анастасія 2017
Бірюченко Олексій 2018
Шмідт Анатолій 2018


  

 

Календарне планування

13.11.18
Тиждень толерантності та моралі (5-11 класи):

13.11.18
Підготовка до звіту школи «Зоряна мить» (до 85-ї річниці з дня заснування закладу)

13.11.18
Місячник оборонно-масової і військово-патріотичної роботи присвячений 27-й річниці ЗСУ

15.11.18
Круглий стіл «Спілкування без булінгу» до міжнародного Дня толерантності. (9 класи)

16.11.18
Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» (8 класи)

26.11.18
Засідання учнівського парламенту

27.11.18
Виставка творчих робіт учнів «Таланти твої, школо!»

28.11.18
Засідання ради профілактики правопорушень

29.11.18
Презентація 6-х класів «Знайомтесь, наш клас!»

30.11.18
Інтелектуально-пізнавальна програма «Я люблю Україну» (8 класи)

03.12.18
Урок мужності «Герої поряд: мужність українських військових» (зустрічі з воїнами АТО) (5-11класи). Екскурсії до шефської військової частини.

03.12.18
Засідання учнівського парламенту

03.12.18
Акція «АнтиСНІД» (роздача інформа-ційних листівок та зустріч з волонтерами медичного коледжу) (9-11)

03.12.18
Єдина класна година «Є така професія – захищати Батьківщину» (1-4 класи)

04.12.18
Прес-конференція «Небезпечні групи в соцмережах. Момо» (8-9-ті класи)

05.12.18
Фотовиставка «Вірні сини Батьківщини»

06.12.18
Тематичний вечір «Національні герої України» (9-11класи)

10.12.18
Свято Миколая «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час» (1-4 класи)

10.12.18
Засідання учнівського парламенту

10.12.18
Всеукраїнський тиждень права

Голосування

Який предмет ви вважаєте найскладнішим у шкільній програмі?

 

Скринька довіри

Ми рекомендуємо!

 

Ви можете ділитися посиланнями з вашими друзями.
Відкрийте статтю, або фото, яке вам подобається. Клікніть на логотип вашої соціальної мережі, виберіть фото і ваші друзі миттєво дізнаються, що саме вам сподобалося:

 


 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

ИЗУЧАЕМ УКРАИНСКИЙ

Навчальне хмарне середовище

Інформатика:

(доступ по паролю для учнів відповідних класів)

10 клас

 

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.