2005-2006 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 Якщо ваші друзі не знають українську, порекомендуйте їм переглянути наш сайт російською мовою

 

Призери олімпіад

2005-2006 навчального року

 

 

Ганношина Анна (11-Б) — друге місце на олімпіаді з історії

Наумова Ольга (11-А) — перше місце на олімпіаді з російської мови

 

Перегонцева Олена (10-Б) — перші місця на олімпіадах з української мови, історії, другі місця на олімпіадах з зарубіжної літератури і трудового навчання

Малявкін Павло (11-А) — перше місце на олімпіаді з інформатики і третє — на олімпіаді з математики. Диплом першого ступіня на обласній олімпіаді з інформатики

 

 

Сухова Катерина (9-А) — перші місця на олімпіадах з української мови, історії, біології, третє місце з географії. Диплом другого ступіня на обласній олімпіаді з української мови

Романчук Діна (10-Б) — перше місце на олімпіаді з зарубіжної літератури

 

Калуш Ольга (10-А) — друге місце на олімпіаді з німецької мови

Пастухова Олена (8-А) — перше місце на олімпіаді з географії

 

 

Собченко Ольга (11-А) — друге місце на олімпіаді з німецької мови

Сальков Василь (8-Б) — друге місце на олімпіаді з фізики

 

 

Криворучко Тетяна (8-Б) — перше місце на олімпіаді з російської мови, друге місце на олімпіаді з біології

Юрченко Олександр (8-А) — друге місце на олімпіаді з інформатики

 

 

Печьонкін Юрій (10-Б) — перше місце на олімпіаді з трудового навчання

Яскевич Валерій (11-А) — третє місце на олімпіаді з математики

 

 

Міщук Михайло (7-А) — третє місце на олімпіаді з математики

Котляренко Олена (9-А) — третє місце на олімпіаді з трудового навчання

 

 

Скиба Оксана (10-В) — перше місце на олімпіаді з російської мови, третє місце на олімпіаді з географії

 

Жура Микита (10-В) — другі місця на олімпіадах з математики та економіки

 

Іоненко Роман (10-В) — третє місце на олімпіаді з англійської мови

 

Городнюк Олександр (11-А) — перше місце на олімпіаді з трудового навчання, диплом третього ступіня на обласній олімпіаді з трудового навчання

 

Антонович Антон (9-А) — третє місце на олімпіаді з математики

 

 

 

 

Календарне планування

23.10.17
Класна година «Наркоманія – шлях у безодню» для учнів 10-х класів

23.10.17
Рейд ШУП «Зовнішній вигляд школяра»

23.10.17
Заняття-тренінг: «Значення дотримання особистої гігієни» (1-2 класи)

23.10.17
Заняття-тренінг «Здоров’я – найцінніший скарб» (3-4 класи)

23.10.17
Бесіди, години спілкування: «Подорожуємо козацькими шляхами» (для учнів 6-х класів)

23.10.17
Бесіди, години спілкування: «Україна – козацька держава» (для учнів 7-х класів)

23.10.17
Єдина година шани (до річниці визволення України від фашистських загарбників) «Все пам’ятає батьківська земля – і грім гранат, і визволення день»

24.10.17
Засідання ради профілактики правопорушень

25.10.17
Екологічна акція «Затишок»

26.10.17
Мистецькі зустрічі: для учнів 7-8-х класів – «Музична вітальня». Назарій Яремчук.

26.10.17
Засідання учнівського парламенту: «Результати рейдів-перевірок»

31.10.17
Анкетування «Бути вихованим – що це значить?» (5-6 класи)

01.11.17
Виставка малюнків учнів «Знай правила дорожнього руху»

02.11.17
«Козацькі забави» (7 класи)

03.11.17
Мистецький відеолекторій для 8-10-х класів: Іван Миколайчук – легенда українського кіно

06.11.17
Місячник оборонно-масової і військово-патріотичної роботи, присвячений 26-ій річниці Збройних Сил України

07.11.17
Фотовиставка «Професії моїх батьків» (5-7 класи)

09.11.17
Урок-гра «Абетка харчування» (1-2 класи)

09.11.17
Свято «Рідна мова чиста, як роса» (до Дня української писемності та мови)

09.11.17
Анкетування до Дня толерантності «Що значить бути толерантним?» (6-7 класи)

Голосування

Який предмет ви вважаєте найскладнішим у шкільній програмі?

 

Скринька довіри

Ми рекомендуємо!

 

Ви можете ділитися посиланнями з вашими друзями.
Відкрийте статтю, або фото, яке вам подобається. Клікніть на логотип вашої соціальної мережі, виберіть фото і ваші друзі миттєво дізнаються, що саме вам сподобалося:

 


 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ИЗУЧАЕМ УКРАИНСКИЙ

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.