2005-2006 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

Призери олімпіад

2005-2006 навчального року

 

 

Ганношина Анна (11-Б) — друге місце на олімпіаді з історії

Наумова Ольга (11-А) — перше місце на олімпіаді з російської мови

 

Перегонцева Олена (10-Б) — перші місця на олімпіадах з української мови, історії, другі місця на олімпіадах з зарубіжної літератури і трудового навчання

Малявкін Павло (11-А) — перше місце на олімпіаді з інформатики і третє — на олімпіаді з математики. Диплом першого ступіня на обласній олімпіаді з інформатики

 

 

Сухова Катерина (9-А) — перші місця на олімпіадах з української мови, історії, біології, третє місце з географії. Диплом другого ступіня на обласній олімпіаді з української мови

Романчук Діна (10-Б) — перше місце на олімпіаді з зарубіжної літератури

 

Калуш Ольга (10-А) — друге місце на олімпіаді з німецької мови

Пастухова Олена (8-А) — перше місце на олімпіаді з географії

 

 

Собченко Ольга (11-А) — друге місце на олімпіаді з німецької мови

Сальков Василь (8-Б) — друге місце на олімпіаді з фізики

 

 

Криворучко Тетяна (8-Б) — перше місце на олімпіаді з російської мови, друге місце на олімпіаді з біології

Юрченко Олександр (8-А) — друге місце на олімпіаді з інформатики

 

 

Печьонкін Юрій (10-Б) — перше місце на олімпіаді з трудового навчання

Яскевич Валерій (11-А) — третє місце на олімпіаді з математики

 

 

Міщук Михайло (7-А) — третє місце на олімпіаді з математики

Котляренко Олена (9-А) — третє місце на олімпіаді з трудового навчання

 

 

Скиба Оксана (10-В) — перше місце на олімпіаді з російської мови, третє місце на олімпіаді з географії

 

Жура Микита (10-В) — другі місця на олімпіадах з математики та економіки

 

Іоненко Роман (10-В) — третє місце на олімпіаді з англійської мови

 

Городнюк Олександр (11-А) — перше місце на олімпіаді з трудового навчання, диплом третього ступіня на обласній олімпіаді з трудового навчання

 

Антонович Антон (9-А) — третє місце на олімпіаді з математики

 

 

 

 

Поділитися:

Календарне планування

24.01.20
Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» (8 класи)

27.01.20
Засідання шкільного парламенту

28.01.20
Урок мужності «Бій під Крутами — що то було?» (5-11 класи)

28.01.20
Круглий стіл «Особистість і колектив» (9-ті класи)

31.01.20
КВК «Шкільні історії (10-11 класи)

03.02.20
Тематичний захід «Я в мережі Інтернет» (5-11 класи)

03.02.20
Зустрічі з працівниками міського центру зайнятості з метою інформування про стан ринку праці. (9, 11 класи)

04.02.20
Відеолекторій «Безпека в інтернеті» (1-4 класи)

05.02.20
Рольова гра «Усі професії хороші – вибирай на смак» (5 класи)

06.02.20
Виставка фотоколажів «Наша родина» (3-4 класи)

07.02.20
Мистецьке свято «Іван Миколайчук – легенда українського кіно» (9-10 класи)

10.02.20
Моніторинг ефективності профілактики шкідливих звичок серед неповнолітніх

10.02.20
Екскурсії до шефської військової частини

10.02.20
Єдина виховна година «Афганістан. Невідома війна» (5-11 класи)

11.02.20
Засідання шкільного парламенту

12.02.20
Фестиваль класних агітбригад «За здоровий спосіб життя» (7-9 класи)

14.02.20
Романтичний вечір «В ім’я кохання» (до Дня Святого Валентина) (10-11 класи)

17.02.20
Участь у міських конкурсах «Що? Де? Коли?» (за творчістю Лесі Українки), «До Лесі наша думка лине» (на кращий твір будь-якого жанру) та конкурсу читців «Зорій довіку поміж нас»

17.02.20
Уроки мужності «Герої живуть доти, поки про них пам’ятають» (до Дня Героїв Небесної Сотні)

17.02.20
Тренінгові заняття «До успіху через компетентність» (10-11 класи)

17.02.20
Екскурсії до музею Л.Українки

17.02.20
Відеолекторій «Стежками Лесі Українки»

19.02.20
Бесіда «Український тризуб – символ держави» (1-4 класи)

20.02.20
Мовний квест «Лабіринти мови»

20.02.20
Літературно-музична композиція (до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні) «У їхніх серцях жила Україна» (6-7 класи)

21.02.20
Участь у фестивалі «Мова єднання»

02.03.20
Засідання шкільного парламенту

03.03.20
Анкетування «Я – громадянин України»

05.03.20
Виставка робіт «Подарунок для мами своїми руками» (3-4 класи)

06.03.20
Святкова програма «Її величність – жінка» (8-11 класи)

Голосування

Який предмет ви вважаєте найскладнішим у шкільній програмі?

рідна мова і література - 2.7%
іноземні мови - 13%
математика (алгебра, геометрія) - 32.9%
фізика - 8.8%
хімія - 8.1%
інформатика - 2.8%
біологія - 8%
фізкультура - 2.8%
історія - 5%
музика - 1.2%
малювання - 8.9%
технологія - 0.5%
астрономія - 0.6%
захист Вітчизни - 1.9%
свій варіант - 2.7%

Ми рекомендуємо!

 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

ИЗУЧАЕМ УКРАИНСКИЙ

Навчальне хмарне середовище

Інформатика:

(доступ по паролю для учнів відповідних класів)

10-11 класи

 

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.