2006-2007 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

Призери олімпіад

2006-2007 навчального року

 


Антонович Антон ( 10-А) — перше місце на олімпіаді з інформатики, другі місця на олімпіадах з математики та економіки, друге місце на обласній олімпіаді з інформатики

Бібко Владислав (11-В) — перше місце на олімпіаді з інформатики, друге місце на обласній олімпіаді з інформатики

 

Хавренко Павло (8-Г) — перше місце на олімпіаді з інформатики, перше місце на обласній олімпіаді з інформатики

Міщук Михайло (8-А) — третє місце на олімпіаді з математики

 

Скиба Оксана (11-В) — третє місце на олімпіаді з російської мови

Пастухова Олена (9-А) — перше місце на олімпіаді з трудового навчання, треті місця на олімпіадах з української мови та літератури, біології, закордонної літератури, друге місце на олімпіаді з географії

 

Дідух Марія (8-А) — третє місце на олімпіаді з російської мови

Маляр Ілля (9-А) — третє місце на олімпіаді з трудового навчання

 

Медведок Юлія (10-А) — друге місце на олімпіаді з російської мови

Мухіна Олена (10-Б) — третє місце на олімпіаді з російської мови

 

Сухова Катерина (10-А) — перше місце на олімпіаді з української мови та літератури, друге — з біології, третє — з закордонної літератури, перше — на конкурсі знавців української мови ім. П. Яцика

Іоненко Роман (11-В) — третє місце на олімпіаді з англійської мови

 

Сопун Катерина (8-А) — третє місце на олімпіаді з географії

Перегонцева Олена (11-Б) — третє місце на олімпіаді з трудового навчання

 

Білецький Вадим (11-Б) — третє місце на олімпіаді з трудового навчання

Сальков Василь (9-Б) — друге місце на олімпіаді з фізики

  

Романчук Діна (11-Б) — перше місце на олімпіаді з зарубіжної літератури

 

Поділитися:

Календарне планування

24.01.20
Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» (8 класи)

27.01.20
Засідання шкільного парламенту

28.01.20
Урок мужності «Бій під Крутами — що то було?» (5-11 класи)

28.01.20
Круглий стіл «Особистість і колектив» (9-ті класи)

31.01.20
КВК «Шкільні історії (10-11 класи)

03.02.20
Тематичний захід «Я в мережі Інтернет» (5-11 класи)

03.02.20
Зустрічі з працівниками міського центру зайнятості з метою інформування про стан ринку праці. (9, 11 класи)

04.02.20
Відеолекторій «Безпека в інтернеті» (1-4 класи)

05.02.20
Рольова гра «Усі професії хороші – вибирай на смак» (5 класи)

06.02.20
Виставка фотоколажів «Наша родина» (3-4 класи)

07.02.20
Мистецьке свято «Іван Миколайчук – легенда українського кіно» (9-10 класи)

10.02.20
Моніторинг ефективності профілактики шкідливих звичок серед неповнолітніх

10.02.20
Екскурсії до шефської військової частини

10.02.20
Єдина виховна година «Афганістан. Невідома війна» (5-11 класи)

11.02.20
Засідання шкільного парламенту

12.02.20
Фестиваль класних агітбригад «За здоровий спосіб життя» (7-9 класи)

14.02.20
Романтичний вечір «В ім’я кохання» (до Дня Святого Валентина) (10-11 класи)

17.02.20
Участь у міських конкурсах «Що? Де? Коли?» (за творчістю Лесі Українки), «До Лесі наша думка лине» (на кращий твір будь-якого жанру) та конкурсу читців «Зорій довіку поміж нас»

17.02.20
Уроки мужності «Герої живуть доти, поки про них пам’ятають» (до Дня Героїв Небесної Сотні)

17.02.20
Тренінгові заняття «До успіху через компетентність» (10-11 класи)

17.02.20
Екскурсії до музею Л.Українки

17.02.20
Відеолекторій «Стежками Лесі Українки»

19.02.20
Бесіда «Український тризуб – символ держави» (1-4 класи)

20.02.20
Мовний квест «Лабіринти мови»

20.02.20
Літературно-музична композиція (до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні) «У їхніх серцях жила Україна» (6-7 класи)

21.02.20
Участь у фестивалі «Мова єднання»

02.03.20
Засідання шкільного парламенту

03.03.20
Анкетування «Я – громадянин України»

05.03.20
Виставка робіт «Подарунок для мами своїми руками» (3-4 класи)

06.03.20
Святкова програма «Її величність – жінка» (8-11 класи)

Голосування

Який предмет ви вважаєте найскладнішим у шкільній програмі?

рідна мова і література - 2.7%
іноземні мови - 13%
математика (алгебра, геометрія) - 32.9%
фізика - 8.8%
хімія - 8.1%
інформатика - 2.8%
біологія - 8%
фізкультура - 2.8%
історія - 5%
музика - 1.2%
малювання - 8.9%
технологія - 0.5%
астрономія - 0.6%
захист Вітчизни - 1.9%
свій варіант - 2.7%

Ми рекомендуємо!

 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

ИЗУЧАЕМ УКРАИНСКИЙ

Навчальне хмарне середовище

Інформатика:

(доступ по паролю для учнів відповідних класів)

10-11 класи

 

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.