2008-2009 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 Якщо ваші друзі не знають українську, порекомендуйте їм переглянути сайт школи російською мовою

 

Призери олімпіад

2008-2009 навчального року

 

Радзівіл Ілона (11-А) —
перше місце на олімпіаді
з російської мови

Березовська Євгенія (10-А) — перше місце на олімпіаді з російської мови,
третє місце на обласній олімпіаді з російської мови,
друге місце на конкурсі ім. Яцика,
третє місце на олімпіаді з української мови, четверте місце на олімпіаді з англійської мови

 

Козлюк Настасія (8-А) —
друге місце на олімпіаді з англійської мови

Мельник Анастасія (10-А) —
третє місце на олімпіаді з математики та біології

 

Герасимчук Юрій ( 8-А) —
перше місце на міській і обласній олімпіаді з інформатики

 

Крамаренко Артем (11-А) — друге місце на олімпіаді з технічної праці

 

Пастухова Олена(11-Б) —
друге місце на олімпіаді з біології,
перше місце на олімпіаді з закордонної літератури, третє місце на олімпіаді з географії та обслуговуючої праці

 

Голембіовська Марія (8-А) — друге місце на олімпіаді з біології

  

Данильчук Олександр (11-В) — третє місце на олімпіаді з технічної праці

 

Поділитися:

Голосування

Який предмет ви вважаєте найскладнішим у шкільній програмі?

 

Скринька довіри

Ми рекомендуємо!

 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

ИЗУЧАЕМ УКРАИНСКИЙ

Навчальне хмарне середовище

Інформатика:

(доступ по паролю для учнів відповідних класів)

10 клас

 

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.