2009-2010 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Фотоархів школи переїхав на сервіс MEGA у Нову Зеландію. Фотозвіти життя школи можна переглянути через меню MEДІА

 

Призери олімпіад

2009-2010 навчального року

 

Рой Олександр (11-А) — перше місце на олімпіаді з фізики

Березовська Євгенія (11-А) 
перше місце на олімпіаді з російської мови. 

Перше місце в конкурсі «Учень року» у номінації «Лідер»

 

Бірюченко Дмитро (11-А) — перше місце на олімпіаді з правознавства

 

Герасимчук Юрій (9-А) 
перші місця на міській і обласній олімпіадах з інформатики, друге місце на олімпіаді з математики

 

Савчук Юлія (9-А) — перше місце на олімпіаді з географії

Сопун Катерина (11-А) — перше місце на олімпіаді з географії

 

Мельник Анастасія (11-А) — третє місце на олімпіаді з зарубіжної літератури

 

Мамотюк Любомира (8-А) — третє місце на олімпіаді з російської мови

 

Голембіовська Марія (9-А) — треті місця на міських олімпіадах з російської мови і трудового навчання

 

Дюбо Ігор (11-А) — третє місце на олімпіаді з трудового навчання

  

Хрущ Анастасія (8-А) — третє місце на олімпіаді з географії

 

Поділитися:

ФОТОПРОЕКТ КРАЩІ ВИПУСКНИКИ КРАЩОЇ ШКОЛИ 2019

Голосування

Який предмет ви вважаєте найскладнішим у шкільній програмі?

 

Скринька довіри

Ми рекомендуємо!

 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

ИЗУЧАЕМ УКРАИНСКИЙ

Навчальне хмарне середовище

Інформатика:

(доступ по паролю для учнів відповідних класів)

10 клас

 

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.