2010-2011 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
Помилка
  • Помилка завантаження компонента: com_mijopolls, 1
  • Помилка завантаження компонента: com_mijopolls, 1

Призери олімпіад

2010-2011 навчального року

 

Дем’янчук Ольга (9-А) — друге місце на олімпіаді з математики і третє місце на олімпіаді з російської мови і світової літератури

Гнітецька Дар’я (8-А) — третє місце на олімпіаді з російської мови і світової літератури

 

Голембіовська Марія (10-Б) — третє місце на олімпіаді з трудового навчання

 

Пращур Кирил (9-А) — третє місце на олімпіаді з трудового навчання

 

Шапран Ірина (8-А) — друге місце на олімпіаді з російської мови і світової літератури

 

Редька Ірина (7-А) — третє місце на олімпіаді з математики

 

Андрійчук Олена (10-Б) — третє місце на олімпіаді з правознавства

 

Сидорчук Олена (9-А) — перше місце на олімпіаді з інформатики

 

Заєць Вадим (5-А) — перше місце на олімпіаді з математики

Савчук Юлія (10-Б) — перше місце на олімпіаді з інформатики і третє місце на олімпіаді з англійської мови

  

Хрущ Анастасія (9-А) — третє місце на олімпіаді з правознавства і третє місце на олімпіаді з німецької мови

 

Поділитися:

Голосування

Який предмет ви вважаєте найскладнішим у шкільній програмі?

 

Скринька довіри

Ми рекомендуємо!

 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

ИЗУЧАЕМ УКРАИНСКИЙ

Навчальне хмарне середовище

Інформатика:

(доступ по паролю для учнів відповідних класів)

10 клас

 

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.