2012-2013 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

Призери олімпіад

2012-2013 навчального року

 



Прохнова Ольга (9-А) — друге місце на олімпіаді з географії, третє місце на олімпіаді з російської мови та літератури

Нестерчук Владислав (10-Б) — друге місце на міській олімпіаді з інформатики, диплом третього ступіня на обласній олімпіаді з інформатики (програмування), перше місце на міській олімпіаді з трудового навчання (технічної праці)


Шмідт Анатолій (6-А) — перше місце на олімпіаді з математики

 
Хрущ Анастасія (11-Б) — перше місце
на олімпіаді з російської мови та літератури, диплом третього ступіня на обласній
олімпіаді з російської мови та літератури,
третє місце на олімпіаді з правознавства, переможець міського конкурсу «Учень року 2013» в номінації «Лідер року»

 
Редька Ірина (9-А) — перемога в обласному етапі конкурсу-захисту МАН в номінації «Українська література», перше місце на олімпіаді з економіки, друге місце на олімпіаді з трудового навчання та обслуговуючої праці, третє місце на олімпіаді з української мови та літератури.  


Полянко Максим (5-А) — перше місце на олімпіаді з математики 

 
Касімов Олександр (8-А) — друге місце на олімпіаді з фізики

Сидорчук Олена (11-А) — третє місце на олімпіаді з трудового навчання та обслуговуючої праці

 
Гнітецька Дар’я (10-Б) — перше місце
на олімпіаді з екології

Франчук Володимир (9-А) — перше місце
на олімпіаді з математики, друге місце на олімпіаді з хімії
 

 

Поділитися:

Календарне планування

27.01.20
Засідання шкільного парламенту

28.01.20
Урок мужності «Бій під Крутами — що то було?» (5-11 класи)

28.01.20
Круглий стіл «Особистість і колектив» (9-ті класи)

31.01.20
КВК «Шкільні історії (10-11 класи)

03.02.20
Тематичний захід «Я в мережі Інтернет» (5-11 класи)

03.02.20
Зустрічі з працівниками міського центру зайнятості з метою інформування про стан ринку праці. (9, 11 класи)

04.02.20
Відеолекторій «Безпека в інтернеті» (1-4 класи)

05.02.20
Рольова гра «Усі професії хороші – вибирай на смак» (5 класи)

06.02.20
Виставка фотоколажів «Наша родина» (3-4 класи)

07.02.20
Мистецьке свято «Іван Миколайчук – легенда українського кіно» (9-10 класи)

10.02.20
Моніторинг ефективності профілактики шкідливих звичок серед неповнолітніх

10.02.20
Екскурсії до шефської військової частини

10.02.20
Єдина виховна година «Афганістан. Невідома війна» (5-11 класи)

11.02.20
Засідання шкільного парламенту

12.02.20
Фестиваль класних агітбригад «За здоровий спосіб життя» (7-9 класи)

14.02.20
Романтичний вечір «В ім’я кохання» (до Дня Святого Валентина) (10-11 класи)

17.02.20
Участь у міських конкурсах «Що? Де? Коли?» (за творчістю Лесі Українки), «До Лесі наша думка лине» (на кращий твір будь-якого жанру) та конкурсу читців «Зорій довіку поміж нас»

17.02.20
Уроки мужності «Герої живуть доти, поки про них пам’ятають» (до Дня Героїв Небесної Сотні)

17.02.20
Тренінгові заняття «До успіху через компетентність» (10-11 класи)

17.02.20
Екскурсії до музею Л.Українки

17.02.20
Відеолекторій «Стежками Лесі Українки»

19.02.20
Бесіда «Український тризуб – символ держави» (1-4 класи)

20.02.20
Мовний квест «Лабіринти мови»

20.02.20
Літературно-музична композиція (до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні) «У їхніх серцях жила Україна» (6-7 класи)

21.02.20
Участь у фестивалі «Мова єднання»

02.03.20
Засідання шкільного парламенту

03.03.20
Анкетування «Я – громадянин України»

05.03.20
Виставка робіт «Подарунок для мами своїми руками» (3-4 класи)

06.03.20
Святкова програма «Її величність – жінка» (8-11 класи)

10.03.20
Шевченківські дні

Голосування

Який предмет ви вважаєте найскладнішим у шкільній програмі?

рідна мова і література - 2.7%
іноземні мови - 13%
математика (алгебра, геометрія) - 32.9%
фізика - 8.8%
хімія - 8.1%
інформатика - 2.8%
біологія - 8%
фізкультура - 2.8%
історія - 5%
музика - 1.2%
малювання - 8.9%
технологія - 0.5%
астрономія - 0.6%
захист Вітчизни - 1.9%
свій варіант - 2.7%

Ми рекомендуємо!

 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

ИЗУЧАЕМ УКРАИНСКИЙ

Навчальне хмарне середовище

Інформатика:

(доступ по паролю для учнів відповідних класів)

10-11 класи

 

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.