2013-2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

Призери олімпіад

2013-2014 навчального року

 

Бірюченко Олексій (7-А) —

третє місце на олімпіаді з інформатики (програмування) серед учнів дев’ятих класів

Бучовський Роман  (7-А) —

перше місце в конкурсі з української мови «Єднаємося ж, брати мої…»

Гнітецька Дар’я (11-Б) —

третє місце на олімпіаді з астрономії

Грибан Катерина (8-Б) —

третє місце на олімпіаді з російської мови та літератури

Заєць Вадим (8-А) —

третє місце на олімпіаді з математики

Касімов Олександр (9-А) —

третє місце на олімпіаді з фізики

Кричковська Діана (5-А) —

третє місце на олімпіаді з математики

Полянко Максим  (6-А) —

перше-друге місце на олімпіаді з математики

Нестерчук Владислав (11-Б) —

друге місце на міській олімпіаді і диплом третього ступіня на обласній олімпіаді з інформатики (програмування),

перше місце на міській олімпіаді та  диплом третього ступіня на обласній олімпіаді з технічної праці, 

третє місце на міській олімпіаді з біології

Редька Ірина  (10-А) —

друге місце на міській олімпіаді і диплом третього ступіня на обласній олімпіаді з обслуговуючої праці,

третє місце на міській олімпіаді з економіки,

друге місце в мовно-літературному конкурсі
ім. Шевченка

Савущик Ілля (11-Б) —

друге місце на міській олімпіаді з технічної праці

Співакіна Анастасія (8-А) —

третє місце на міській олімпіаді з біології,

третє місце на міській олімпіаді з хімії

Франчук Володимир (10-А) —

третє місце на олімпіаді з математики

Хоменко Аліна  (9-Б) —

друге місце на міській олімпіаді  з обслуговуючої праці

Шапран Ірина (11-А) —

третє місце на олімпіаді з англійської мови

Шмідт Валерій (6-А) —

перше-друге місце на олімпіаді з математики,

перше місце в мовно-літературному конкурсі ім. Шевченка

 

Лейман Євгенія (11-Б) —

перше місце на міській олімпіаді з економіки

 

 

 

Поділитися:

Календарне планування

22.01.20
Літературно-музична композиція «Славетна мить, що об‘єднала Україну» (до Дня Соборності України)

22.01.20
Єдина виховна година, присвячена дню Соборності України «Свято єднання»

24.01.20
Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» (8 класи)

27.01.20
Засідання шкільного парламенту

28.01.20
Урок мужності «Бій під Крутами — що то було?» (5-11 класи)

28.01.20
Круглий стіл «Особистість і колектив» (9-ті класи)

31.01.20
КВК «Шкільні історії (10-11 класи)

03.02.20
Тематичний захід «Я в мережі Інтернет» (5-11 класи)

03.02.20
Зустрічі з працівниками міського центру зайнятості з метою інформування про стан ринку праці. (9, 11 класи)

04.02.20
Відеолекторій «Безпека в інтернеті» (1-4 класи)

05.02.20
Рольова гра «Усі професії хороші – вибирай на смак» (5 класи)

06.02.20
Виставка фотоколажів «Наша родина» (3-4 класи)

07.02.20
Мистецьке свято «Іван Миколайчук – легенда українського кіно» (9-10 класи)

10.02.20
Моніторинг ефективності профілактики шкідливих звичок серед неповнолітніх

10.02.20
Екскурсії до шефської військової частини

10.02.20
Єдина виховна година «Афганістан. Невідома війна» (5-11 класи)

11.02.20
Засідання шкільного парламенту

12.02.20
Фестиваль класних агітбригад «За здоровий спосіб життя» (7-9 класи)

14.02.20
Романтичний вечір «В ім’я кохання» (до Дня Святого Валентина) (10-11 класи)

17.02.20
Участь у міських конкурсах «Що? Де? Коли?» (за творчістю Лесі Українки), «До Лесі наша думка лине» (на кращий твір будь-якого жанру) та конкурсу читців «Зорій довіку поміж нас»

17.02.20
Уроки мужності «Герої живуть доти, поки про них пам’ятають» (до Дня Героїв Небесної Сотні)

17.02.20
Тренінгові заняття «До успіху через компетентність» (10-11 класи)

17.02.20
Екскурсії до музею Л.Українки

17.02.20
Відеолекторій «Стежками Лесі Українки»

19.02.20
Бесіда «Український тризуб – символ держави» (1-4 класи)

20.02.20
Мовний квест «Лабіринти мови»

20.02.20
Літературно-музична композиція (до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні) «У їхніх серцях жила Україна» (6-7 класи)

21.02.20
Участь у фестивалі «Мова єднання»

02.03.20
Засідання шкільного парламенту

03.03.20
Анкетування «Я – громадянин України»

Ми рекомендуємо!

 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

Навчальне хмарне середовище

Інформатика:

(доступ по паролю для учнів відповідних класів)

10-11 класи

 

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.