2013-2014 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

Призери олімпіад

2013-2014 навчального року

 

Бірюченко Олексій (7-А) —

третє місце на олімпіаді з інформатики (програмування) серед учнів дев’ятих класів

Бучовський Роман  (7-А) —

перше місце в конкурсі з української мови «Єднаємося ж, брати мої…»

Гнітецька Дар’я (11-Б) —

третє місце на олімпіаді з астрономії

Грибан Катерина (8-Б) —

третє місце на олімпіаді з російської мови та літератури

Заєць Вадим (8-А) —

третє місце на олімпіаді з математики

Касімов Олександр (9-А) —

третє місце на олімпіаді з фізики

Кричковська Діана (5-А) —

третє місце на олімпіаді з математики

Полянко Максим  (6-А) —

перше-друге місце на олімпіаді з математики

Нестерчук Владислав (11-Б) —

друге місце на міській олімпіаді і диплом третього ступіня на обласній олімпіаді з інформатики (програмування),

перше місце на міській олімпіаді та  диплом третього ступіня на обласній олімпіаді з технічної праці, 

третє місце на міській олімпіаді з біології

Редька Ірина  (10-А) —

друге місце на міській олімпіаді і диплом третього ступіня на обласній олімпіаді з обслуговуючої праці,

третє місце на міській олімпіаді з економіки,

друге місце в мовно-літературному конкурсі
ім. Шевченка

Савущик Ілля (11-Б) —

друге місце на міській олімпіаді з технічної праці

Співакіна Анастасія (8-А) —

третє місце на міській олімпіаді з біології,

третє місце на міській олімпіаді з хімії

Франчук Володимир (10-А) —

третє місце на олімпіаді з математики

Хоменко Аліна  (9-Б) —

друге місце на міській олімпіаді  з обслуговуючої праці

Шапран Ірина (11-А) —

третє місце на олімпіаді з англійської мови

Шмідт Валерій (6-А) —

перше-друге місце на олімпіаді з математики,

перше місце в мовно-літературному конкурсі ім. Шевченка

 

Лейман Євгенія (11-Б) —

перше місце на міській олімпіаді з економіки

 

 

 

Поділитися:

Календарне планування

17.10.19
«Козацькі забави» (7-8 класи)

17.10.19
Уроки мужності в класних колективах «Герої не вмирають»

17.10.19
Зустріч з учасниками бойових дій, відвідування шкільного музею (5-9 класи)

18.10.19
Військово-спортивні змагання «Нумо, хлопці!» (10-11 класи)

22.10.19
Анкетування «Бути вихованим – що це значить?» (5-6 класи)

23.10.19
Участь у міських змаганнях з «Speedcubing» зі швидкісного складання кубика Рубика на базі ЗОШ № 10

24.10.19
Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» (9 класи)

25.10.19
Конкурс реклами «Моя школа – найкраща!» (5-11 класи)

28.10.19
Тиждень військово-патріотичної і оборонно-масової роботи до Дня визволення України від фашистських загарбників

29.10.19
Засідання учнівського парламенту

30.10.19
Турнір старшокласників «Твоя правова культура» (10-11 класи)

31.10.19
Конкурс пісень воєнних років (5-11 класи)

04.11.19
Єдина година спілкування для учнів 5-11-х класів «Правові та моральні заповіді українців»

05.11.19
Відеолекція «Славетні гетьмани України» (7-8 класи)

06.11.19
Квест «Бережи себе. Здоров’я – скарб». (4 класи)

07.11.19
Участь у міських заходах до Дня писемності та мови

07.11.19
Інтелектуально-пізнавальна програма «Я люблю Україну» (6 класи)

08.11.19
Мистецьке свято «У світі українського живопису» (Є. Гапчинська , А. Куїнджі, К. Білокур, М. Приймаченко) (9-10 класи)

11.11.19
Тиждень толерантності та моралі

13.11.19
Участь у міському фестивалі професій

14.11.19
Круглий стіл «Спілкування без булінгу» (9-10 класи)

25.11.19
Участь у міських заходах до Дна Гідності та Свободи, Дня пам’яті жертв голодомору»

25.11.19
Єдина година спілкування «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України» (5-11 класи)

26.11.19
Встановлення дерева скорботи до Дня пам’яті жертв голодоморів (7-11 класи)

27.11.19
Мистецький флешмоб «Наш символ Гідності та свободи» (створення емблеми свята на спільному полотнищі та її захист) (5-11 класи)

29.11.19
Презентація 6-х класів «Знайомтесь, наш клас!»

02.12.19
Урок мужності «Герої поряд: мужність українських військових» (зустрічі з воїнами АТО) (5-11класи). Екскурсії до шефської військової частини

02.12.19
Єдина класна година «Вони захищають Батьківщину» (1-4 класи)

03.12.19
Засідання учнівського парламенту

05.12.19
Фотовиставка «Вірні сини Батьківщини»

Ми рекомендуємо!

 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

Навчальне хмарне середовище

Інформатика:

(доступ по паролю для учнів відповідних класів)

10-11 класи

 

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.