2014-2015 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Призери олімпіад
2014-2015 навчального року:

 

 

Бірюченко Олексій (8-А) —
перше місце на міській олімпіаді з інформатики
(програмування) серед учнів дев’ятих класів,
диплом I ступіня на обласній олімпіаді з інформатики
(програмування) серед учнів восьмих класів,
(вчитель Сахно А.А.), 

перше місце на міській олімпіаді з географії, 
диплом II ступіня на обласній олімпіаді з географії

(вчитель Осіпчук Л.М.)

 

 

 

 

Гаврилюк Діана (10 клас) —
друге місце на олімпіаді з екології
(вчитель Дюбо Н.А.)

 

 

 

 

Грибан Катерина (9-Б) —
перше місце в мовно-літературному конкурсі
ім. Шевченка, друге місце в конкурсі знавців
укр. мови ім. П. Яцика (вчитель Шилова О.А.)

 

 

 

 

 

Заєць Вадим (9-А) —
перше місце на олімпіаді з математики,
диплом III ступіня на обласній олімпіаді з математики

(вчитель Гвозденко О.В.)

 

 

 

Кричковська Діана (6-А) —
друге місце на олімпіаді з математики
(вчитель Римарчук С.В.)

 

 

 

Мельниченко Ігор (10 клас) —
третє місце на олімпіаді з астрономії  
(вчитель Римарчук С.В.)

 

 

 

Редька Ірина  (11-А) —
перше місце на міській олімпіаді з обслуговучої праці,
диплом II ступіня на обласній олімпіаді з обслуговучої праці
(вчитель Ахмеджанова Л.М.),
третє місце на олімпіаді з екології
(вчитель Дюбо Н.А.)

 

 

 

Співакіна Анастасія (9-А) —
друге місце на олімпіаді з біології
(вчитель Вишнівська І.В.),
третє місце на олімпіаді з англійської мови
(вчитель Мельничук В.І.)

 

 

 

Франчук Володимир (11-А) —
друге місце на олімпіаді з математики
(вчитель Лейман О.І.),
третє місце на олімпіаді з інформатики (програмування),
(вчителі Дідковський В.Л., Сахно А.А.)

 

 

 

 

 

Шмідт Анатолій (8-А) —
друге місце на олімпіаді з фізики
(вчитель Кукуруза І.П.),
друге місце на олімпіаді з біології
(вчитель Вишнівська І.В.),  
третє місце на олімпіаді з хімії
(вчитель Герасимчук О.П.)

 

 


 

 

Поділитися:

Календарне планування

27.01.20
Засідання шкільного парламенту

28.01.20
Урок мужності «Бій під Крутами — що то було?» (5-11 класи)

28.01.20
Круглий стіл «Особистість і колектив» (9-ті класи)

31.01.20
КВК «Шкільні історії (10-11 класи)

03.02.20
Тематичний захід «Я в мережі Інтернет» (5-11 класи)

03.02.20
Зустрічі з працівниками міського центру зайнятості з метою інформування про стан ринку праці. (9, 11 класи)

04.02.20
Відеолекторій «Безпека в інтернеті» (1-4 класи)

05.02.20
Рольова гра «Усі професії хороші – вибирай на смак» (5 класи)

06.02.20
Виставка фотоколажів «Наша родина» (3-4 класи)

07.02.20
Мистецьке свято «Іван Миколайчук – легенда українського кіно» (9-10 класи)

10.02.20
Моніторинг ефективності профілактики шкідливих звичок серед неповнолітніх

10.02.20
Екскурсії до шефської військової частини

10.02.20
Єдина виховна година «Афганістан. Невідома війна» (5-11 класи)

11.02.20
Засідання шкільного парламенту

12.02.20
Фестиваль класних агітбригад «За здоровий спосіб життя» (7-9 класи)

14.02.20
Романтичний вечір «В ім’я кохання» (до Дня Святого Валентина) (10-11 класи)

17.02.20
Участь у міських конкурсах «Що? Де? Коли?» (за творчістю Лесі Українки), «До Лесі наша думка лине» (на кращий твір будь-якого жанру) та конкурсу читців «Зорій довіку поміж нас»

17.02.20
Уроки мужності «Герої живуть доти, поки про них пам’ятають» (до Дня Героїв Небесної Сотні)

17.02.20
Тренінгові заняття «До успіху через компетентність» (10-11 класи)

17.02.20
Екскурсії до музею Л.Українки

17.02.20
Відеолекторій «Стежками Лесі Українки»

19.02.20
Бесіда «Український тризуб – символ держави» (1-4 класи)

20.02.20
Мовний квест «Лабіринти мови»

20.02.20
Літературно-музична композиція (до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні) «У їхніх серцях жила Україна» (6-7 класи)

21.02.20
Участь у фестивалі «Мова єднання»

02.03.20
Засідання шкільного парламенту

03.03.20
Анкетування «Я – громадянин України»

05.03.20
Виставка робіт «Подарунок для мами своїми руками» (3-4 класи)

06.03.20
Святкова програма «Її величність – жінка» (8-11 класи)

10.03.20
Шевченківські дні

Ми рекомендуємо!

 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

Навчальне хмарне середовище

Інформатика:

(доступ по паролю для учнів відповідних класів)

10-11 класи

 

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.