2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 Якщо ваші друзі не знають українську, порекомендуйте їм переглянути наш сайт російською мовою

Призери олімпіад
2016-2017 навчального року:

  

 

Бірюченко Олексій (10-А) —

перше місце на міській олімпіаді з інформатики
(програмування), диплом III ступіня
на обласній олімпіаді з інформатики
(програмування) (вчитель Сахно А.А.) 

 

перше місце на міській олімпіаді з інформатики
(інформаційні технології), диплом III ступіня на обласній олімпіаді з інформатики 
(інформаційні технології) (вчитель Сахно А.А.) 

 

перше місце на міській олімпіаді з географії, 
диплом III ступіня на обласній олімпіаді з географії
(вчитель Осіпчук Л.М.)

 

перше місце на міській олімпіаді з економіки, 
диплом II ступіня на обласній олімпіаді з економіки
(вчитель Оласюк Т.М.)

 

 

перше місце на міській олімпіаді з математики, 
диплом III ступіня на обласній олімпіаді з математики
(вчитель Оласюк Т.М.)

 

перше місце на міській олімпіаді з російської мови і літератури
(вчитель Овдіюк Г.О.) 

 

перше місце на міській олімпіаді з трудового навчання
(технічна праця)
(вчитель
Годлевський М. І.

 

 

Грибан Катерина (11-Б) —

друге місце на міській олімпіаді з російської мови і літератури
(вчитель Хохлова Л.Б.) 



Гуртовенко Вікторія (8-А) —

друге місце на міській олімпіаді з біології
(вчитель Дюбо Н.А.) 

 

 

 

  

Заєць Вадим (11-А) — 

друге місце на міській олімпіаді з математики,
(вчитель Римарчук С. В.) 

 

перше місце в I етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН,
диплом II ступеня 
в II етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
(вчитель Римарчук С. В.)  

 

 


Кондратюк Вікторія (7-А) —

 третє місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування)
серед учнів 9-х класів  (вчитель Сахно А.А.)

 

 


Кричковська Діана (8-А) —

друге місце на міській олімпіаді з математики
(вчитель Римарчук С.В.)

 

 

 

 

Лук'янчук Леся (11-Б) —

третє місце на міській олімпіаді з правознавства
(вчитель Дмитренко О.М.)

 

 

 

Семенюк Руслана (9-Б) — 

перше місце на міській олімпіаді з обслуговуючої праці, 
диплом II ступіня на обласній олімпіаді з обслуговуючої праці 
(вчитель Ахмеджанова Л.М.)   

 

 

 

Співакіна Анастасія (11-А) —

друге місце на міській олімпіаді з англійської мови 
(вчитель Мельничук В.І.)

 

 

 

Шмідт Анатолій (10-А) —

диплом II ступіня на обласній олімпіаді з біології 
(вчитель Вишнівська І.В.),

перше місце на міській олімпіаді з фізики,
диплом III ступіня на обласній олімпіаді з фізики
(вчитель Кукуруза І.П.),


перше місце на міській олімпіаді з астрономії,
диплом III ступіня на обласній олімпіаді з астрономії
(вчитель Кукуруза І.П.) 

 

 

 

Шмідт Валерій (9-А) — 

перше місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування),
диплом III ступіня на обласній олімпіаді з інформатики (програмування)
(вчитель Сахно А.А.), 


третє місце на міській олімпіаді з хімії, 
диплом III ступіня на обласній олімпіаді з хімії (вчитель Герасимчук О.П.),


друге місце на міській олімпіаді з біології (вчитель Дюбо Н.А.)

  

 

 


 

 

 

Скринька довіри

Ви можете ділитися посиланнями з вашими друзями.
Відкрийте статтю, або фото, яке вам подобається. Клікніть на логотип вашої соціальної мережі, виберіть фото і ваші друзі миттєво дізнаються, що саме вам сподобалося:

 


 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.