2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Призери олімпіад
2016-2017 навчального року:

  

 

Бірюченко Олексій (10-А) —

перше місце на міській олімпіаді з інформатики
(програмування), диплом III ступіня
на обласній олімпіаді з інформатики
(програмування) (вчитель Сахно А.А.) 

 

перше місце на міській олімпіаді з інформатики
(інформаційні технології), диплом III ступіня на обласній олімпіаді з інформатики 
(інформаційні технології) (вчитель Сахно А.А.) 

 

перше місце на міській олімпіаді з географії, 
диплом III ступіня на обласній олімпіаді з географії
(вчитель Осіпчук Л.М.)

 

перше місце на міській олімпіаді з економіки, 
диплом II ступіня на обласній олімпіаді з економіки
(вчитель Оласюк Т.М.)

 

 

перше місце на міській олімпіаді з математики, 
диплом III ступіня на обласній олімпіаді з математики
(вчитель Оласюк Т.М.)

 

перше місце на міській олімпіаді з російської мови і літератури
(вчитель Овдіюк Г.О.) 

 

перше місце на міській олімпіаді з трудового навчання
(технічна праця)
(вчитель
Годлевський М. І.

 

 

Грибан Катерина (11-Б) —

друге місце на міській олімпіаді з російської мови і літератури
(вчитель Хохлова Л.Б.) 



Гуртовенко Вікторія (8-А) —

друге місце на міській олімпіаді з біології
(вчитель Дюбо Н.А.) 

 

 

 

  

Заєць Вадим (11-А) — 

друге місце на міській олімпіаді з математики,
(вчитель Римарчук С. В.) 

 

перше місце в I етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН,
диплом II ступеня 
в II етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
(вчитель Римарчук С. В.)  

 

 


Кондратюк Вікторія (7-А) —

 третє місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування)
серед учнів 9-х класів  (вчитель Сахно А.А.)

 

 


Кричковська Діана (8-А) —

друге місце на міській олімпіаді з математики
(вчитель Римарчук С.В.)

 

 

 

 

Лук'янчук Леся (11-Б) —

третє місце на міській олімпіаді з правознавства
(вчитель Дмитренко О.М.)

 

 

 

Семенюк Руслана (9-Б) — 

перше місце на міській олімпіаді з обслуговуючої праці, 
диплом II ступіня на обласній олімпіаді з обслуговуючої праці 
(вчитель Ахмеджанова Л.М.)   

 

 

 

Співакіна Анастасія (11-А) —

друге місце на міській олімпіаді з англійської мови 
(вчитель Мельничук В.І.)

 

 

 

Шмідт Анатолій (10-А) —

диплом II ступіня на обласній олімпіаді з біології 
(вчитель Вишнівська І.В.),

перше місце на міській олімпіаді з фізики,
диплом III ступіня на обласній олімпіаді з фізики
(вчитель Кукуруза І.П.),


перше місце на міській олімпіаді з астрономії,
диплом III ступіня на обласній олімпіаді з астрономії
(вчитель Кукуруза І.П.) 

 

 

 

Шмідт Валерій (9-А) — 

перше місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування),
диплом III ступіня на обласній олімпіаді з інформатики (програмування)
(вчитель Сахно А.А.), 


третє місце на міській олімпіаді з хімії, 
диплом III ступіня на обласній олімпіаді з хімії (вчитель Герасимчук О.П.),


друге місце на міській олімпіаді з біології (вчитель Дюбо Н.А.)

  

 

 


 

 

Поділитися:

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

Навчальне хмарне середовище

Інформатика:

(доступ по паролю для учнів відповідних класів)

10-11 класи

 

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.