2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

У віртуальній учительскій розміщено інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Призери олімпіад і МАН
2017-2018 навчального року:

   

Бірюченко Олексій (11-А) —

 

Переможець міського і обласного етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, диплом III ступеня фінального ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (відділення "Комп'ютерні науки", секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»)Педагогічний керівник роботи — Анатолій Анатолійович Сахно, вчитель інформатики, науковий керівник — Ярослава Богданівна Сікора, завідувач кафедри прикладної математики та інформатики Житомирського державного університету імені Івана Франка, кандидат педагогічних наук, доцент.

 

перше місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування),
диплом
I ступеня на обласній олімпіаді з інформатики
(програмування) (вчитель Сахно А.А.) 

 

перше місце на міській олімпіаді з інформатики (інформаційні технології), 
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з інформатики (інформаційні технології) (вчитель Сахно А.А.) 

 

перше місце на міській олімпіаді з економіки, 
диплом II ступеня на обласній олімпіаді з економіки
(вчитель Оласюк Т.М.)

 

перше місце на міській олімпіаді з математики,
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з математики
(вчитель Оласюк Т.М.)

 

 перше місце на міській олімпіаді з російської мови і літератури
(вчитель Овдіюк Г.О.) 

 

перше місце на міській олімпіаді з трудового навчання
(технічна праця) (вчитель Годлевський М. І.

 

друге місце на міській олімпіаді з географії
(вчитель Осіпчук Л.М.)

 

 

Кондратюк Вікторія (8-А) —

 

 

перше місце на міській олімпіаді з біології,
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з біології

(вчитель Вишнівська І. В.)

 

друге місце на міській олімпіаді з математики
диплом II ступеня на обласній олімпіаді з математики
(вчитель Лейман О.І.)

 

друге місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування)
серед учнів 9-х класів  (вчитель Сахно А.А.)

  

третє місце на міській олімпіаді з фізики
(вчитель Кукуруза І. П.)

 

 

Шмідт Анатолій (11-А) —

 

 

 

перше місце на міській олімпіаді з астрономії,
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з астрономії
(вчитель Кукуруза І.П.) 

 

друге місце на міській олімпіаді з біології,
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з біології
(вчитель Вишнівська І.В.)

 

перше місце на міській олімпіаді з фізики
(вчитель Кукуруза І.П.)

 

перше місце на міській олімпіаді з географії
(вчитель Осіпчук Л.М.)

 

 

 

Шмідт Валерій (10-Б) — 

 

перше місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування),
диплом II ступеня на обласній олімпіаді з інформатики (програмування)
(вчитель Сахно А.А.) 

 

третє місце на міській олімпіаді з інформаційних технологій
(вчитель Сахно А.А.) 

 

третє місце на міській олімпіаді з біології 
(вчитель Дюбо Н.А.)

 

третє місце на міській олімпіаді з астрономії 
(вчитель Кукуруза І.П.)

 

 

 

Прохорчук Анастасія (9-Б) —


перше місце на міській на олімпіаді з інформатики (програмування)
(вчитель Сахно А.А.)

 

 

 

Соколов Олександр (6-А) —


третє місце на міській на олімпіаді з інформатики (програмування)
серед учнів 9-х класів (вчитель Сахно А.А.)

 

 

Гуртовенко Вікторія (9-А) —


друге місце на міській олімпіаді з біології
(вчитель Дюбо Н.А.)


третє місце на міській олімпіаді з математики
(вчитель Заруцька С. В.)

 

 

Чернецький Віталій (11-А) —


друге місце на міській олімпіаді з трудового навчання (технічна праця)
(вчитель Годлевський М. І.)

 

 

Бучовський Роман (11-А) —


третє місце на міській олімпіаді з російської мови і літератури
(вчитель Овдіюк Г.О.)

 

 

 


 

 

Скринька довіри

Ви можете ділитися посиланнями з вашими друзями.
Відкрийте статтю, або фото, яке вам подобається. Клікніть на логотип вашої соціальної мережі, виберіть фото і ваші друзі миттєво дізнаються, що саме вам сподобалося:

 


 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.