2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Призери олімпіад і МАН
2018-2019 навчального року:

   

Шмідт Валерій (11-Б) —


Переможець міського і обласного етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (відділення "Комп'ютерні науки", секція «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем»). Педагогічний керівник роботи — Анатолій Анатолійович Сахно, вчитель інформатики, науковий керівник — Ярослава Богданівна Сікора, завідувач кафедри прикладної математики та інформатики Житомирського державного університету імені Івана Франка, кандидат педагогічних наук, доцент.

 

перше місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування),
(вчитель Сахно А.А.)

 

друге місце на міській олімпіаді з біології
(вчитель Дюбо Н.А.)

 

третє місце на міській олімпіаді з математики
(вчитель Оласюк Т.М.)

 

 

 

Кондратюк Вікторія (9-А) —


перше місце на міській олімпіаді з біології,
диплом II ступеня на обласній олімпіаді з біології
(вчитель Вишнівська І.В.)

 

друге місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування),
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з інформатики
(програмування) (вчитель Сахно А.А.)

 

третє місце на міській олімпіаді з математики,
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з математики
(вчитель Лейман О.І.)

 

друге місце на міській олімпіаді з хімії
(вчитель Герасимчук О.І.)

 

третє місце на міській олімпіаді з з трудового навчання
(обслуговуючі види праці) (вчитель Ахмеджанова Л.М.)

 

 

Прохорчук Анастасія (10) —

 


перше місце на міській олімпіаді з російської мови,
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з російської мови 
(вчитель Сухова О.І.) 

 

перше місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування)
(вчитель Сахно А.А.) 

 

друге місце на міській олімпіаді з астрономії
(вчитель Кукуруза І.П.)

 

 


Горшкова Анастасія (8-А) —

 

перше місце на міській олімпіаді з біології,
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з біології
(вчитель Дюбо Н.А.)

 

 

 

Бондар Анна (9-В) —


перше місце на міській олімпіаді з російської мови 
(вчитель Хохлова Л.Б.)

 

 

 

Коржовський Дмитро (9-А) —

  


друге місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування),
(вчитель Сахно А.А.)

 

 

 

Кородчук Олександра (11-Б) —

 


друге місце на міській олімпіаді з російської мови 
(вчитель Сухова О.І.)

 

 

 

Чорноус Олександр (9-А) —

 


друге місце на міській олімпіаді з трудового навчання 
(технічна праця) (вчитель Годлевський М.І.)

 

 

 

Потапов Дмитро (8-Б) —


третє місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування)
серед учнів 9-х класів (вчитель Сахно А.А.)

 

 

Гуртовенко Вікторія (10) —


третє місце на міській олімпіаді з біології
(вчитель Дюбо Н.А.)

 

  

 

Мартинова Аліна (9-А) —


третє місце на міській олімпіаді з російської мови
(вчитель Хохлова Л.Б.)

 

 

 

Мінгалєєва Богдана (11-Б) —

третє місце на міській олімпіаді з екології
(вчитель Дюбо Н.А.)

 

 

Фото: Катерина Коваленко

 


 

Поділитися:

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

Навчальне хмарне середовище

Інформатика:

(доступ по паролю для учнів відповідних класів)

10-11 класи

 

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.