2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Призери олімпіад і конкурсів
2019-2020 навчального року:

  

Кондратюк Вікторія (10-А) 

друге місце на міській олімпіаді з математики,
диплом II ступеня на обласній олімпіаді з математики
(вчитель Оласюк Т.М.)

перше місце на міській олімпіаді з біології
(вчитель Вишнівська І.В.)

перше місце на міській олімпіаді з хімії
(вчитель Герасимчук О.П.)

перше місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування)
(вчитель Сахно А.А.)

третє місце на міській олімпіаді з інформаційних технологій
(вчитель Сахно А.А.)

 

 

Прохорчук Анастасія (11) —

перше місце на міській олімпіаді з інформаційних технологій,
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з інформаційних технологій,
(вчитель Сахно А.А.)

перше місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування)
(вчитель Сахно А.А.)

перше місце на міській олімпіаді з російської мови і літератури
(вчитель Сухова О.І.)

диплом III ступеня ХХ Міжнародного конкурсу ім. П Яцика
(вчитель Нестерчук Н.О.)

 

 

Гуртовенко Вікторія (11) 

четверте місце на міській олімпіаді з біології,
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з біології,
(вчитель Дюбо Н.А.)

третє місце на міській олімпіаді з географії
(вчитель Шевчук О.О.)

 

 

Ясько Наталія (8-Б) —

перше місце на міській олімпіаді з біології,
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з біології,
(вчитель Дюбо Н.А.)

 

 

Левкович Олександр (8-Б) —

перше місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування) серед учнів 9-х класів,
диплом III ступеня на обласній олімпіаді з з інформатики (програмування),
(вчитель Сахно А.А.)

 

 

Мартинова Аліна (10-А) —

перше місце на міській олімпіаді з російської мови і літератури
(вчитель Хохлова Л.Б.)

диплом III ступеня ХХ Міжнародного конкурсу ім. П Яцика
(вчитель Ляшук І.Н.)

 

 

Федоренко Данило (9-Б) 

перше місце на міській олімпіаді з трудового навчання 
(технічна праця) (вчитель Годлевський М.І.)

 

 

Горшкова Анастасія (9-А)

друге місце на міській олімпіаді з біології
(вчитель Дюбо Н.А.)

друге місце на міській олімпіаді з російської мови і літератури
(вчитель Овдіюк Г.О.)

  

 


Бонковський Олександр (10-Б)

друге місце на міській олімпіаді з астрономії
(вчитель Кукуруза І.П.)

 

 

Данильчук Катерина (9-А) 

друге місце на міській олімпіаді з обслуговуючої праці серед учениць 11 класів 
(вчитель Ахмеджанова Л.М.)   

 

 

Соколов Олександр (8-А) 

третє місце на міській олімпіаді з інформатики (програмування) серед учнів 9 класів
(вчитель Сахно А.А.)

 

 

Шкабара Надія (11) 

третє місце на міській олімпіаді з правознавства
(вчитель Романюк К.А.)

 

 

Чорноус Олександр (10-А) 

третє місце на міській олімпіаді з трудового навчання серед учнів 11 класів
(технічна праця) (вчитель Годлевський М.І.)


 

 

Лук’янчикова Анна (9-А)

третє місце на міській олімпіаді з біології
(вчитель Дюбо Н.А.)

 

 

Гльоза Марія (9-А)

третє місце на міській олімпіаді з російської мови і літератури
(вчитель Овдіюк Г.О.)


 

 

Романюк Денис (8-Б)

третє місце на міській олімпіаді з географії
(вчитель Шевчук О.О.)


 

 

Василюк Маргарита (8-А) 

диплом III ступеня Х Міжнародного конкурсу ім. Т. Шевченка
(вчитель Герасимчук Н.Ф.)

 

  


 

 

 

 

Поділитися:

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

Навчальне хмарне середовище

Інформатика:

(доступ по паролю для учнів відповідних класів)

10-11 класи

 

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.