
З нагоди Всесвітнього дня дарування книг, який щорічно відзначають 14 лютого, колектив Гімназія № 7 Звягельської міської ради долучився до доброї традиції популяризації читання та духовних цінностей.
У межах цієї ініціативи наш навчальний заклад передав у дарунок збірки творів Лесі Українки учням Самбірського ліцею імені Андрія Чайковського.
Цей подарунок є символом єдності та культурного зв’язку між освітніми закладами, а також глибокої шани до творчості видатної української поетеси. Поетичне слово Лесі Українки надихає молоде покоління, формує національну свідомість, утверджує любов до рідної мови й літератури.
Ми щиро віримо, що подаровані книги стануть для ліцеїстів джерелом натхнення, відкриватимуть нові горизонти пізнання та сприятимуть зміцненню дружніх зв’язків між нашими закладами освіти.
Даруймо книги — даруймо знання, добро і світло!




