Практичне заняття вчителів початкових класів

 

28 квітня відбулася творча зустріч вчителів початкових на якій обговорювалась тема «Каліграфія з елементами розвитку зв’язного мовлення».

 

На ньому поділилась власним досвідом роботи Постнікова Лариса Ярославівна, вчитель вищої категорії, старший учитель.


Як показує практика, монотонне й одноманітне написання букв, слів чи речень стомлює дітей, не викликає інтересу, не активізує розумових здібностей. Щоб урізноманітнити роботу, Лариса Ярославівна використовує різні завдання, які сприяють розвитку дрібної моторики та зміцненню м'язів кисті рук. Серед них ефективними є графічні диктанти, штрихування, аналіз правильності написання і з’єднання букв, пальчикова гімнастика, вправи «Лабіринт», «З’єднай складові доріжки», «Знайди спільне/відмінне» та ін.


Дуже подобаються дітям завдання з графомоторики, які розвивають точність та їх ритмічність, темп рухів та їх плавність. А коли це завдання для двох рук, діти у захваті!

 

 

Сьогодні вчителі початкових класів працювали над одним із цих завдань. Хтось уже використовує такий вид діяльності у своїй практиці, а хтось збагатив свій досвід.


Головне, що формування навичок красивого, правильного, каліграфічного письма є однією з основних видів діяльності у початкових класах. Бо почерк – це душа людини, її обличчя.

 


 

Запрошуйте друзів на сайт:

Електронна підтримка:

Історія школи в деталях:

© 2021 Новоград-Волинська ЗОШ I-III ст. № 7. Хостинг: goodhoster.net