Зарахування дітей до 1 класу

Шановні батьки майбутніх першокласників!


          З 01 квітня по 31 травня 2024 року розпочинається прийом заяв про зарахування дітей до 1-го класу на 2024-2025 навчальний рік.

Зарахування учнів до закладу здійснюється відповідно до  наказів Міністерства освіти і науки України: від 16.04.2018 року № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», від 28.03.2022 року № 274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні», враховуючи лист Міністерства освіти і науки України від 16.04.2022 року  № 1/4202-22 «Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти».

 

Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:

  1. Заява (бланк заяви можна скачати з сайту)
  2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)
  3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о (до 16 серпня 2024 року)

 

Надаємо освітні послуги за програмою НУШ та науково-педагогічним проєктом «Інтелект України».

Усі вчителі гімназії в своїй роботі використовують сучасні освітні технології та ефективні форми і методи. Педагоги розвивають у дітей творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.

Документи приймаємо щодня (крім вихідних) з 09:00 до 16:00 год.

З статутом закладу, правилами внутрішнього розпорядку, інформацією про закріплену за закладом територію обслуговування, спроможність закладу освіти та іншими документами, що регламентують організацію освітнього процесу, ви можете ознайомитися у розділах на нашому сайті.