Голодний рік, як чорна птиця, над краєм змореним літав

Кожна країна, кожен народ в своїй історії має сумні сторінки, але такого трагічного, страшного та найболючішого періоду радянської доби, яка випала на долю українського народу, поза всяким сумнівом, немає у жодної нації світу.

У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів в Україні.

Голодомор — це геноцид або винищення української нації (наймасштабніший - у 1932–1933 роках). Він був скоєний керівництвом Радянського Союзу штучно, щоб упокорити українців, остаточно ліквідувати український спротив режиму та спроби побудови самостійної, незалежної від Москви Української Держави. Від цих страшних подій у нашій країні померло близько 10 млн 500 тис. людей, з них орієнтовно 1,5 млн. дітей віком до 10 років.

До Дня пам‘яті жертв Голодомору класні керівники провели єдину годину спілкування «Жнива скорботи», під час якої ознайомили учнів з трагічним минулим нашого народу.

 

 

Діти 5-6 класів виготовили інформаційну стіну «Незабудки пам‘яті», а шкільний парламент провів інформаційний дайджест «Голодний рік, як чорна птиця, над краєм змореним літав. Голодомор 1932-1933 років», під час якого закликали дітей бережно ставитися до історії своєї країни, не забувати про мільйони загублених життів співвітчизників.

 

 

На телеекранах в холі школи демонструвалися відеосюжети про передумови та наслідки Голодомору в Україні.

 

 

 То ж не будьте байдужими, запаліть свічку пам'яті 27 листопада о 16.00, вшануйте пам'ять убитих Голодомором.

 

 

 

 

Фото на Google