Новорічний мюзикл «Сніговик повертається»

Новорічні свята – це довгоочікувана казка для усієї малечі. Дітки з нетерпінням чекають приходу Діда Мороза, Снігуроньки та казкових героїв. Не обминув радісний, святковий настрій і наш навчальний заклад.

 

 

Учні 1-4-х класів взяли участь у новорічному мюзиклі «Сніговик повертається». Дія розгорталася у дворі, де діти зліпили чарівного Сніговика та назвали його Олафом.

 

 

Учні разом із ним водили хороводи навколо ялинки, співали і танцювали. Ворона Каріна Карлівна була невдоволена шумом, який здійнявся, тому порадила Сніговику Олафу вирушати на Північ, щоб не розтанути від пекучого сонечка, яке пригріє весною. У нього на шляху зустрічалися різні герої. Це Міккі і Мінні Маус, Алладін, полісмен і, звичайно ж, злодійка Скарлет з міньйоном Бобом, яка намагалась збити Олафа зі шляху: виводила з ладу навігатор, міняла компас, намагалась викрасти карту. Все ж таки у неї нічого не вдалося.

 

 

За допомогою дітей та добрих героїв Сніговик дістався  Півночі, зустрів там Діда Мороза і Снігуроньку, привів їх на новорічне свято. Дітлахи разом з ними грали в ігри та танцювали запальні танці. Після завершення мюзиклу Дід Мороз та Снігуронька в кожному класі вручили подарунки усім діткам.

 

 

Вітаємо із прийдешніми новорічними святами! Нехай здійсняться найзаповітніші мрії!

 

 

Фото на Google