Рекомендації по забезпеченню організації освітнього процесу в режимі онлайн з використанням дистанційних технологій навчання

 

Для учнів:

Головним електронним інструментом навчання в сьомій школі залишається Google Workspace, всі учні мають корпоративні акаунти.  Кожен учень школи має можливість користуватися Google Classroom – зручним електронним інструментом навчання. Учні мають можливість спілкуватися з вчителями, навчатися, відправляти завдання, здавати тести. Кожному учню рекомендується час від часу перевіряти корпоративну електронну пошту, на яку можуть приходити повідомлення та листи від вчителів.

По всіх організаційних і технічних питаннях учні можуть звертатися до класних керівників.  Запитань під час дистанційного навчання завжди було багато, а зараз буде ще більше. Тим не менше, адміністрація школи та вчителі будуть прикладати максимум зусиль, щоб процес навчання відбувався максимально ефективно.

Учні мають можливість спілкування зі своїми вчителями через Google Classroom (публічні та приватні повідомлення) а також писати на email своїм вчителям. Корпоративні email адреси вчителів можна дізнатися на відповідній сторінці.

 

 

Для батьків учнів або осіб, що їх замінюють:

З питаннями загальної організації навчального процесу в першу чергу звертайтесь до класних керівників ваших дітей різними каналами зв’язку. Це можуть бути і групи у вайбер або телеграм, телефонний зв’язок, корпоративна електронна пошта.  При неможливості зв’язатися з класним керівником можна зв’язатися електронною поштою з заступниками директора школи:

Оласюк Тамара Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ящук Тетяна Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сухова Олена Іванівна, заступник директора з виховної роботи: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Батьки учнів або особи, що їх замінюють можуть безпосередньо звернутися до будь-якого вчителя школи за допомогою корпоративної електронної пошти. Email адреси вчителів можна дізнатися на відповідній сторінці.

 

 

Для гостей школи,  для офіційних звернень:

Головним каналом комунікації даної групи запитів є електронна пошта школи: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.