Успішний виступ сьомої школи в міжнародному конкурсі з інформатики

 

В листопаді 2021 року в Україні проводився міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерного мислення «Бобер». Зазвичай учням 2-11 класів конкурс подобається і вони з задоволенням беруть в ньому участь вже сім років поспіль. Але через пандемію коронавірусної хвороби, в 2021 році конкурс проводився не в приміщенні школи, а вимагав встановлення програмного забезпечення на домашні комп’ютери учнів, при цьому працювати над завданням конкурсу зі смартфону було неможливо. Це значно скоротило кількість учасників, і в Україні в конкурсі «Бобер-2021» взяли участь лише трохи більше 50 тисяч учнів. Зовсім невеликою була команда і нашого міста цього року. Ну а сьому школу представляли на конкурсі «Бобер-2021» троє однокласників, що не просто цікавляться інформатикою, а щорічно беруть участь в олімпіадах з програмування.

Незважаючи на війну, освітяни України прикладають максимум зусиль для продовження повноцінного навчання. Не стали виключенням і організатори міжнародного конкурсу «Бобер». Результати конкурсу підведено, а всім учасникам конкурсу було сформовано електронні сертифікати: сертифікат учасника, сертифікат «Добрий результат», який учасники між собою називають «срібним» та сертифікат «Відмінний результат», що називають «золотим».

Приємно, що всі троє десятикласників, що представляли школу на конкурсі показали чудові результати і всі троє вибороли срібні сертифікати: Маргарита Василюк, Олександр Левкович, Олександр Соколов.

Так як школа використовує корпоративний акаунт Google Workspace, всі учні з 1 по 11 клас мають шкільну корпоративну пошту. Всі учні, що будуть зараховані до 1 класу в наступному навчальному році, також отримають доступ до загальношкільної електронної системи. Саме на свої корпоративні поштові скриньки  призери конкурсу «Бобер-2021» вже отримали свої електронні сертифікати.

 

Вітаємо з успішним виступом!

 


 

Кожному учню:

Фотопроєкт «Кращі випускники кращої школи 2022»: