Сьома школа за один день підключає до електронного навчання своїх нових учнів

 

 

Сьома школа майже два роки користується корпоративною навчальною платформою Google Workspace. Створено більше 400 гугл-класів, учні активно користуються сервісами та інструментами компанії Google для навчання, вчителі отримали ресурси для збереження навчально-методичних матеріалів, адміністрація школи веде постійний моніторинг якості навчання.

Під час війни школа зараховує на навчання дітей з числа внутрішньо переміщених осіб і відразу забезпечує їх повноцінними цифровими інструментами навчання. Протягом одного дня, а частіше за все протягом кількох годин після звернення, нові учні школи отримують від класного керівника адресу корпоративної пошти і пароль. Відразу починається інтеграція нових учнів до предметних гугл-класів. Дитина запускає додаток «Google Classroom» і бачить всі свої предмети, тести, навчальні матеріали, посилання на онлайн-уроки. Це дає змогу новим учням сьомої школи якомога швидше і якісніше розпочати навчання, навіть якщо в наявності є лише смартфон.

Батьки дітей мають можливість звернутися до адміністрації та будь-якого вчителя школи без відвідування навчального закладу по email. Адреси розміщені на сайті школи.

Робота в системі була відлагоджена в період пандемії коронавірусу. Вчителі пройшли навчання і ефективно використовують у роботі цифрові інструменти.

 


 

Кожному учню:

Фотопроєкт «Кращі випускники кращої школи 2022»: