Звягельська орбіталь

 

11-12 вересня на базі нашої школи відбулася цікава зустріч учителів хімії з колегами з Чернігівщини. Дві області об’єднала любов до дітей та велике бажання покращувати шкільну освіту.

 

Знайомство з нашим містом розпочалося з вечірньої прогулянки до річки Случ та відвідування у Будинку культури легендарної вистави «Майстер і Маргарита» метра світової режисури Валерія Беляковича.

 

Недільним ранком чернігівську делегацію зустріла наша випускниця, золота медалістка 2001 року Ірина Красєва, яка в образі Лесі Українки провела екскурсію «Звягель – перлина Поліського краю». Біля пам’ятника Лесі та біля фортеці гості поринали у світ поезії, яку професійно та натхненно декламувала Ірина-Леся Українка.

 

 

Наступною зупинкою експрес-подорожі став музей родини Косачів, до якого привела нас Леся і зі словами: «Передаю Вас людині, яка знає про мене більше, ніж я», віддала нас у руки директора музею Л.П. Гаммі. Захоплено розповіла Людмила Петрівна про членів родини Косачів, продемонструвала унікальні експонати та познайомила з найцікавішими сторінками життя. У кожному її слові відчувалася глибина і неймовірна любов до своєї справи.

 

 

У сьомій школі відбулася основна частина зустрічі. Чернігівських гостей привітав хореографічний ансамбль «Глорія», виконавши композицію «Україна в серці». Директор школи В.І. Овдіюк та директор Центру професійного розвитку педагогів С.А. Бондарчук привітали гостей школи та побажали плідної праці.

 

 

Трьохгодинне спілкування вчителів хімії промайнуло на одному подиху. Олександр Лисич — переможець національної премії серед учителів Global Teacher Prize Ukraine 2019 в номінації "Хімія" разом з співорганізатором першої Всеукраїнської літньої школи для вчителів «Карпатська орбіталь» Іриною Кулагіною щедро ділилися власним унікальним досвідом: методикою "Три чернігівські стаканчики", новими підходами до розв'язку олімпіадних задач, фреймами, логіко-смисловими моделями і кросенсами. Ірина Вовченко познайомила колег з цікавими джерелами, де можна поглибити свої знання з хімії та підвищити свій професійний рівень.

 

 

На завершення зустрічі делегація відвідала музей Лесі Українки.

 

 

Ми дякуємо колегам за неймовірний довід та приємне спілкування. Саме такі зустрічі вчителів-практиків надихають та сприяють об’єднанню навколо спільної мети – зробити нашу освіту та країну в цілому кращою.

 

Фотозвіт про подію

 

 


 

Кожному учню:

Фотопроєкт «Кращі випускники кращої гімназії 2024»: