Тиждень толерантності та інклюзії «Вчимося бути толерантними»

Міжнародний день толерантності, проголошений 16 листопада 1995 року державами-членами ЮНЕСКО, вкотре нагадує усім нам про те, що насильство, тероризм, релігійне переслідування – це явища, яким немає бути місця у житті людини.

Відповідно до плану роботи школи з 16 по 19 листопада у закладі проходив тиждень толерантності та інклюзії. Впродовж цього періоду робота була спрямована на формування у дітей принципів терпимості, доброзичливості, взаємоповаги, доброти, милосердя і гуманності. Особливу увагу приділено формуванню толерантного ставлення до дітей з особливими потребами, для яких було проведено майстер-клас «Від серця до серця».

В рамках тижня відбулися класні години «Вчимося толерантному спілкуванню», уроки доброти «Добро починається з тебе» та години психолога «Мій крок до толерантності».

Учні 5-6-х класів виготовили паркан толерантності, семикласники представили свої лепбуки на тему «Толерантність врятує світ». Учні 8-х класів презентували смайлик, квітка та дерево толерантності; дев‘ятикласники створили емблему толерантності (9-Б) та фотоколаж «Подаруй світу посмішку» (9-А), а 10 клас рекламував школу як територію толерантного ставлення до усіх учасників освітнього процесу.

Члени прес-центру ШУП провели соціальне опитування у Google Формі, визначивши найтолерантнішого учителя. Це звання, ось уже другий рік поспіль, отримує вчитель інформатики Сахно А.А.

Тиждень толерантності – не просто формальна подія для підвищення загальної обізнаності, а дієвий інструмент, що сприяє створенню здорової психологічної атмосфери у школі та запобігає насильству.