День миру

Традиційно 21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити в незалежній державі віддають своє життя наші мужні оборонці - воїни ЗСУ, борючись з російськими окупантами, які прийшли знищити нас як націю.

 

 

З нагоди Дня миру у нашому навчальному закладі відбулись тематичні заходи. В усіх класних колективах пройшли інформаційні хвилинки «Мир на землі – радість у родині», у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Під мирним небом». Учні початкових класів взяли участь в конкурсі малюнків «Я обираю мир» та провели акцію «Україна бажає миру», для якої власноруч виготовили паперових голубів, як символ миру та духовного розвитку українського народу. До кожного голуба прикріпили листівки з проханням зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть зростати здоровими і щасливими. Старшокласники взяли участь у фотоакції «Я голосую за мир».

 

 

Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. Молодь України прагне жити в мирі і злагоді! Віримо в ЗСУ! Чекаємо на Перемогу!

 

 

Фото на Google