Сьома гімназія святкує — десять років в інтернеті з власним доменом

 

19 листопада 2012 року вперше в історії міста був зареєстрований домен школи — sevenschool.org  Вперше в місті був створений шкільний сайт з власним доменом і сучасним програмним забезпеченням.

З тих пір пройшло десять років. За цей час було створено вже два шкільних сайти, при чому найновіший більш орієнтований на перегляд даних зі смартфонів. Школа завдяки власному домену і власному сайту отримала від компанії Google важливий і дуже цінний подарунок — доступ до освітньої платформи «Google Workspace for Education», що допомагає вчитися під час звичайних уроків та в часи карантинів і війни. Більше двох років школа користується платформою, вчителі пройшли навчання у сертифікованих тренерів Google, а корпоративну пошту мають всі, в тому числі першокласники.  Навчання організоване також для учнів, що знаходяться за кордоном.

За цей час змінилась назва школи і навіть назва міста. Тепер  sevenschool.org  — це сайт гімназії номер сім міста Звягеля.

А давню історію сайтів сьомої школи можна прочитати на відповідній сторінці. Десять років тому це була команда з вчителів і учнів, об’єднаних метою: зробити новий, сучасний, якісний сайт.

Разом з розробкою, команда сайту продовжувала збирати шкільні світлини, а згодом, зареєструвала шкільний канал на YouTube.

І в день свята ми хочемо нагадати найпопулярніше відео на шкільному YouTube каналі. Відео, що знято в шкільному спортзалі і яке найбільше зацікавило відвідувачів.  І в час війни — дуже важливе відео.

 

 

Зі святом – SevenSchool.org. З ювілеєм!