Вшановуємо армію нескорених

6 грудня — не просто День Збройних Сил України, це свято глибокої вдячності і шани нашим захисникам, янголам в одностроях з такими рідними пікселями. Вони першими стають на шляху ворога, рішуче зупиняють його агресивні наміри та виборюють для нашої держави свободу.

В гімназії в цей день була напружена святкова атмосфера. Готувались усі: від першокласника до випускника. Малюки малювали малюнки та писали листи, дякуючи воїнам за мирні ранки і можливість учитись. Члени шкільного парламенту оформили фотозону «Крила вдячності», де кожен бажаючий міг сфотографуватися і написати свої побажання військовим. Класні керівники провели уроки мужності, запросивши до дітей батьків військовослужбовців, які приїхали з передової. 


Сповненою глибоким ліризмом та хвилюванням була святкова зустріч з воїнами ЗСУ «Калина на снігу», у підготовці якої брали участь учні 9-11 класів, а глядачами були восьмикласники та усі бажаючі. Молодший лейтенант 66-ї ОМБР Масіч Ярослав розповів про свій бойовий шлях та побажав гімназистам тримати освітній фронт: гарно вчитися, щоб стати гідними громадянами своєї країни. Справжньою окрасою свята стали танцювані композиції «Незламна» та «Вільні. Нескорені» хореографічного колективу «Глорія», патріотичні пісні «На землі, в повітрі і на морі…» (Храменкова Анастасія) та «Допоки віримо» (Соболєва Аріна).

Тримаємо освітній фронт! Віримо в перемогу! Все буде Україна!