День єднання на тлі війни

16 лютого в Україні відзначають День єднання. Це молоде свято, яке було засноване лише торік указом Президента Володимира Зеленського. Головна мета цього дня – показати єдність українського народу на тлі військової загрози. Цьогоріч ми як ніколи розуміємо і відчуваємо справжній зміст цього свята. Це не історії з книжок, це наша реальність. З перших днів повномасштабного вторгнення українці стали пліч-о-пліч один з одним і продовжують йти до спільної мети – вибити ворога з рідної землі.

«У єдності наша сили і перемога!» - саме під таким гаслом у гімназії №7 пройшли заходи, присвячені Дню єднання. Класні керівники провели годину спілкування «Україна єдина», під час якої діти поглибили знання про свою Батьківщину, її символи; ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна» тощо.В початковій школі пройшла артакція «Це моя Україна – це моя Батьківщина», учасники якої розмальовували ілюстрацію з антистрес-розмальовки. Це була велика заквітчана карта України.

 

 

Патріотичний флешмоб миру і Перемоги «Вінок єднання» підготували учні 9-х класів, за участю хореографічного колективу «Глорія».

Заходи, проведені в цей день, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.