Відкриття меморіальної дошки Кулявцю Дмитру

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна…

Гірка пам’ять! Вона ніколи не згасне!

Вона залишає нам меморіальні дошки, як вічний спомин про тих, хто пройшов війну, хто своїми грудьми прикривав рідну землю.

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, у нашій гімназії відбулося відкриття ще однієї меморіальної дошки випускнику 2012 року Кулявцю Дмитру, який загинув при виконанні службового обов’язку, захищаючи Україну від рашистських загарбників.

 

 

На мітингу-реквіємі, присвяченому цій події, були присутні батьки та родичі загиблого героя, а також представники Звягельської міської ради – Борис Н.П. (заступник міського голови) та Ващук Т. В. (начальник управління освіти і науки). Саме їм була надана честь відкрити меморіальну дошку, до якої діти і дорослі несли букети квітів в знак великої шани і вдячності за наше світле майбутнє.

 

 

Хвилиною мовчання вшанували присутні полеглого героя та усіх українців, які віддали життя за самостійність і незалежність України.

Утвердженням незламності українського народу прозвучала пісня «Фортеця Бахмут» у виконанні дівчат 9-А класу, а Анастасія Храменкова своєю піснею стверджувала, що «Герої не вмирають».

Зі сльозами на очах проголошував свою промову директор гімназії Віктор Овдіюк. Щеміло серце від материнського болю і туги, коли ми слухали Світлану Олекандрівну Кулявець, маму Дмитра.

 

 

Гірко, образливо, важко на душі.  Йдуть від нас  кращі з кращих. Нічим не заповнити ці втрати. Жодними словами не утішити рідних і близьких. І одне лише може пом’якшити гіркоту втрат – наша пам’ять, розуміння, що ця жертва була не марна.

Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв. Дмитро Кулявець разом з іншими хлопцями з меморіальних дощок щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом учнів, нагадуватимуть кожному з нас, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

А поки стоїмо. Стоїмо що є сил. Віримо, що прийде наша перемога. І вона буде синьо-жовта.

 

Слава Україні!