Допомагаємо ЗСУ

Держава немає змоги масово задовольняти запити військових підрозділів. Тож допомога волонтерів, простих людей, рідних та близьких кожній маленькій ділянці фронту в глобальній картині дає велику перевагу нашій армії.

До педагогічного колективу нашої гімназії звернулись військовослужбовці батальйону операторів безпілотних літальних апаратів 30-ї ОМБР, в якому служить Ящук Д.О., чоловік нашої колеги. Хлопцям конче необхідні маскувальні сітки. Не задумуючись ні на хвилину, всім колективом взялися до роботи: закупили основи для 6-ти сіток, зібрали необхідний за кольорами матеріал. Працювали усі, хто мав вільний час та бажання приєднатися до доброї справи. Організатором та головним консультантом з техніки плетіння була Саух В.В. Завдяки її наполегливості, працелюбності та вмінню повести за собою люди охоче відгукувались на її прохання. На сьогодні вже готові 4 маскувальні сітки, ще дві – в процесі роботи.

 

 

Вихованці пришкільного табору «Форсаж», бажаючи допомогти армійцям, взяли участь в акції «Нашим захисникам – від маленьких патріотів з великим серцем», в результаті якої на передову разом із маскувальними сітками будуть передані засоби гігієни, шкарпетки, різноманітні смаколики та дитячі малюнки.

 

 

Разом до Перемоги! Слава Україні!