31 серпня у місті Звягель пройшов Всеукраїнський щорічний забіг "Шаную воїнів, біжу за Героїв України" — це наш спосіб висловити вдячність військовослужбовцям та їхнім родинам за безцінний внесок у збереження територіальної цілісності України.

Ми глибоко усвідомлюємо, яку високу ціну ми платимо за нашу незалежність і майбутнє.

Ми ніколи не забудемо тих, хто віддав своє життя за Україну! 

Дякуємо нашим захисникам та захисницям! 🩵💛

 


 

 

 

У Гімназії № 7 відбулася важлива організаційно-методична зустріч учителів фізичної культури міської територіальної громади. Під час заходу вчителі обговорили сучасні підходи до фізичного виховання, поділилися досвідом та отримали нові знання для подальшого вдосконалення навчального процесу.

 

 

Ольга Олександрівна Михалюк, одна з лідерів фізкультурно-освітньої спільноти, виступила з презентацією, у якій поділилася досвідом участі шкільної команди у програмі «Грай за рівність». Цей проєкт, ініційований Klitschko Foundation та UEFA Foundation for Children, став важливим кроком для розвитку  популяризації рівності у спорті. Ольга Михалюк розповіла, як участь у програмі допомогла учням відчути цінність знань і вмінь, а також надихнула їх на досягнення нових висот навіть у складних умовах війни.

 

 

Особливої уваги заслуговувала організована під час зустрічі конференція ZOOM Meetings for Education, під час якої вчителі мали можливість поспілкуватися з організаторами проєкту. Вони наголосили на тому, що проєкт «Грай за рівність» не тільки сприяє отриманню нових знань, але й мотивує вчителів та учнів до активної участі в освітніх ініціативах, незважаючи на складні життєві обставини.

Також під час наради було розглянуто низку нормативно-правових документів МОН України, які регулюють організацію освітнього процесу з фізичної культури. Це обговорення стало важливим етапом у підготовці до нового навчального року, дозволивши вчителям краще зрозуміти зміни та нововведення у законодавчій базі.

 

 

Практична частина зустрічі стала не менш цікавою та насиченою. Ольга Михалюк провела руханку, яка не тільки заряджала енергією, але й демонструвала важливість фізичної активності в освітньому процесі. Артем Гороцький провів майстер-клас, присвячений одному з модулів програми з фізичної культури — флорболу. Вчителі мали можливість детально опрацювати цей вид спорту та застосувати отримані знання у своїй практиці.

 

Загалом, організаційно-методична зустріч стала важливим кроком у підвищенні професійного рівня вчителів фізичної культури та дала змогу обмінятися досвідом, отримати нові знання та мотивацію для подальшої роботи.

 


 

 

Гімназія готується до нового навчального року. Усім першокласникам та новим учням до 1 вересня будуть створені корпоративні акаунти в Google Workspace for Education. Дані акаунти будуть зберігатися за учнями протягом всіх років навчання, забезпечуючи проведення уроків та  отримання навчальних матеріалів.  За допомогою корпоративних акаунтів гімназія проводить внутрішні опитування, отримуючи верифіковані дані соціальної думки учнів та їх батьків.

 

Гімназія безкоштовно використовує даний інструмент з серпня 2020 року, вчителі пройшли навчання та використувують  Google Workspace for Education як основний IT-інструмент навчання. Дякуємо компанії Google за корисний подарунок і багаторічну підтримку!

 

 

Більше десяти років сайтом Гімназії № 7 опікується українська компанія goodhoster.net, завдяки роботі професіоналів компанії, сайт Гімназії стабільно працює всі ці роки. Незважаючи на непрості часи, goodhoster.net продовжує надавати Гімназії безкоштовний хостинг, дякуємо компанії за таку важливу та багаторічну благодійність!

 

 

 

 

Протягом навчального року Гімназія № 7 приєдналась до австралійської платформи графічного дизайну «Canva for Education» Всі вчителі та всі учні отримали можливість користуватися всесвітньо відомою платформою максимально ефективно. Підключенням та консультуванням учнів за власної ініціативи займаються вчителі інформатики Гімназії № 7: Денисовець Катерина Анатоліївна, Лисакович Олег Григорович, Сахно Анатолій Анатолійович. Вони розробляють сценарії інтеграції платформи в освітній процес, нині діти полюбляють і активно опановують сучасні інструменти навчання. Дякуємо, Canva!

 

 

У міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерного мислення «Бебрас»  2023-2024 навчального року взяли участь 188 учнів Гімназії № 7. Від початку повномасшабної війни міжнародна спільнота «Бебрас» виключила з участі в усіх заходах росію та білорусь, а українські діти другий рік змагалися безкоштовно. 

Наші учні вибороли шість золотих і 93 срібних сертифікатів конкурсу.

Дякуємо спільноті Бебрас!

 

 

 

Десятки років учні сьомої гімназії є лідерами міста на олімпіадах з інформатики, 2023-2024 навчальний рік був одним з найуспішніших. Команда сьомої гімназії зібралась абсолютно нова, без досвіду змагань такого рівня. Учні три години писали програми, розв’язуючи шість задач і змагаючись за перемогу.  Олімпіада проходила одночасно у трьох локаціях міста. На міському етапі олімпіади команда Гімназії № 7 складалася з шести учнів. І всі вони отримали призові місця.

На обласному етапі олімпіади з інформатики міську територіальну громаду представляли три учні гімназії № 7. І всі вони знову отримали призові місця, вже на рівні області.

Такий 100% успішний результат молодої команди програмістів підтвердив, що сьома гімназія підтримує свої традиції і радіє успіху своїх учнів: Миколи Клименка, Андрія Мороза, Захара Зінчука, Святослава Поліщука, Миколи Троїцького, Андрія Яременка.

 

 

У грудні 2023 року швейцарська фармацевтична компанії Acino в якості благодійної допомоги передала Гімназії № 7 сучасну техніку: дванадцять комп’ютерів з процесорами Intel Core i7 та 24-дюймовими моніторами і сімнадцять планшетів. Така підтримка — вагомий внесок в освітній процес.

Гімназія щиро вдячна компанії Acino за турботу та підтримку!

 

 

 

 

 

Напередодні нового навчального року у гімназії та укритті навчального закладу проведена повна перевірка всіх внутрішніх комп’ютерних мереж: дротової, оптичної, бездротової. Для забезпечення якісного і швидкого доступу в інтернет, гімназія продовжує використання схеми з двома інтернет-провайдерами. Компанія Київстар забезпечує інтернет-канал до 100 мбіт/с, компанія HomeNet - до 300 мбіт/с.

Варто подякувати за багаторічну благодійну діяльність компанії HomeNet, що допомагає гімназії обладнанням, інструментом, консультаціями.  HomeNet  були ініціаторами і провели майстер-клас, на якому знайомили учнів з мережевими технологіями та демонстрували обладнання для монтажу і ремонту оптичних мереж. Компанія HomeNet подарувала саджанці магнолій, що стали окрасою Алеї Героїв на території Гімназії.

Представники HomeNet у Звягелі — родина Бєлових — багато років залишаються активними членами шкільної родини. 

І дуже важливе сьогодні: HomeNet забезпечує гімназію стабільним, якісним і швидким інтернетом навіть під час відключень електренергії!

Дякуємо, HomeNet!

 

 

 

Варто подякувати батькам учнів та друзям школи.
Завдяки вашій підтримці Гімназія намагається бути сучасною і ефективною, навчати дітей з використанням найкращих світових педагогічних інструментів.

 


 

 

Ось і настав цей день — день прощання з рідною гімназією № 7. Попереду незвідана даль. Позаду — батьківський поріг, розквітла калина, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці, протоптана стежина до знайомих кабінетів, розумні настанови мудрих вчителів. Знайти себе, своє місце у житті, бути завжди людиною — що є святішим і дорожчим?

Уся гімназійна родина зібралася 14 червня на традиційне свято — випускний вечір, який відбувся в стінах гарнізонного Будинку офіцерів. Оплесками вітав зал ошатно вбраних, красивих, енергійних випускників та їхніх наставників — вчителів. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв, тих, хто віддав життя за свободу і незалежність нашої України. 

Цікавими і дотепними були виходи охоронців, ролі яких майстерно зіграли Хоменко Михайло (10-А) та Шевчук Євген (9-В). Яскравою окрасою свята став виступ студії східного і сучасного танцю «Есін» під керівництвом Надії Машковської, а наша маленька зірочка Аріша Соболєва впевнено заспівала патріотичну пісню «Люди — титани».

Директор привітав випускників та вручив їм свідоцтва про загальну середню освіту, а найкращим — Миколі Клименку та Максиму Сорокіну — золоті медалі.

З материнським благословінням і батьківською порадою до дітей звернулися Венгер А. І. та Семенюк С. В. А ті у своєму виступі щиро дякували вчителям і батькам, яких запросили на сцену для традиційного танцю. Запальним флешмобом за участю класного керівника Кукурузи І. П. та ніжним ліричним вальсом закінчили свій виступ випускники.

Випускний вечір цьогоріч ще довго озиватиметься щасливим акордом у серцях кожного, хто був присутнім на святі. Юнаки і дівчата почали нове доросле життя. Попереду нові випробування.

 

Щасти вам! В добру путь!

 

 

Фото на Google

 


 

Дев’ятий клас — це своєрідне перехрестя на шляху між дитинством і юністю, ступивши на яке, хтось сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить освіту у коледжі чи ліцеї. Ну, а хтось повернеться в гімназію і буде навчатися в 10 класі, але це вже буде зовсім інша історія і зовсім інший клас.

На сьогоднішній патріотичний подіум ми запросили усіх дев’ятикласників, щоб привітати із завершенням базової середньої освіти, вручити сертифікати і побажати правильного вибору свого шляху.

 

 

Нехай чистим полотном стеляться ваші життєві дороги, міцно стійте на рідній землі, а вона додасть вам твердості духу і глибину віри.

Приймай когорту патріотів, рідна державо!

 

Слава нашій незламній Україні!

 Героям Слава!

 

 

Фото на Google

 


 

Унікальна програма «Грай за рівність» від Фонду Кличка спрямована на руйнування стереотипів щодо жінок у спорті та суспільстві загалом через взаємодію вчителів фізичного виховання та учнів. Метою програми є знищення гендерних стереотипів.

 

Учасниками програми були 150 вчителів та вчительок фізичного виховання, серед яких було обрано 20 найкращих з 20 областей України.

 

І етап проєкту:

30 квітня - 21 травня: кожен учасник проходив тренінги з гендерної рівності та методів її донесення до учнів

15 - 21 травня: вчителі організували спортивні змагання з рівним залученням дівчат та хлопців. За успішне проведення етапу кожен вчитель отримав спортивний інвентар для своєї школи.

 

ІІ етап проєкту:

З 3 по 8 червня вчителі, які найкраще організували змагання, серед яких була вчителька Гімназії № 7 Ольга Олександрівна Михалюк, сформували команди з п'яти дівчат-учасниць і взяли участь в інноваційній навчальній програмі на базі футбольного клубу Української прем'єр-ліги ФК «Рух».

 

 

У масштабній програмі взяли участь 120 учасників (20 вчителів та 100 дівчат-учасниць) та 17 спікерів, серед яких представники Федерації України з різних видів спорту, зокрема Угіс Красніньш, екс-тренер чоловічої збірної України з волейболу, та Ірина Трушкіна, волейболістка збірної України.

На теоретичних та практичних заняттях учасники освоювали шість видів спорту: волейбол, футбол, гандбол, черліденг, хокей на траві та бадмінтон. Вони дізналися багато нового, наприклад, що в гандбол можна грати не лише у спортзалі, першими черлідерами були чоловіки, а перший волейбольний м'яч був зроблений з бичачої шкіри і набивався ганчір'ям.

 

 

Дівчата виконували цікаві інтерактивні вправи для розвитку швидкості прийняття рішень. Це лише одна краплина з океану неймовірних знань та вмінь, які отримали команди завдяки Klitschko Foundation та UEFA Foundation for Children.

 

 

По завершенні проєкту команда Ольги Олександрівни Михалюк отримала сертифікат.

 

 

Фотозвіт на Google

 


 

До Дня міста Звягеля проводився Конкурс авторів поезії та прози «Звягель — наше місто», у якому взяли участь 24 учні з навчальних закладів громади.

Серед переможців середньої вікової категорії ІІ місце посіла учениця 6-А класу нашої гімназії Ірина Маловатова з поезією «Моє непереможне місто».

  

 

 

Ірина отримала від управління освіти і науки диплом та грошову винагороду.

 

 

 

Бажаємо і надалі творчих злетів Іринці  та її наставнику!

 

 

 


 

 

У середу, 12.06.2024, у Гімназії № 7 Звягельської міської ради відбувся методичний практикум «НУШ: розумію, умію,  роблю»  для учителів, які у 2023-2024 навчальному році викладали у 5-6 класах НУШ.

Учасниками практикуму були педагоги Гімназії № 7 Звягельської міської ради.

У співпраці  з тренером, Оласюк Тамарою Миколаївною, заступником директора  з навчально-виховної роботи, учителі гімназії відрефлексували власні компетентності щодо питань НУШ:

  • формувальне оцінювання у НУШ;
  • приклади застосування штучного інтелекту у НУШ;
  • психологічний інтенсив щодо підтримки себе та учнів.

У невимушеній атмосфері учителі закладу працювали у групах та отримали заряд енергії від спілкування, інтерактивних вправ та руханок.

 

 

Фотозвіт на Google

 


 

11 червня 2024 року о 12 годині в актовій залі Гімназії № 7 директор Гімназії Віктор Іванович Овдіюк представить річний звіт про діяльність закладу освіти.