У нас дві гарні новини!
По-перше, Вікторія Нехай відзвітувала, що пакет нашої допомоги вже у тих, кому він конче потрібен.
![](/images/2024/06.02/1.jpg)
По-друге, зі звітом про використання грошової допомоги сьогодні до нас завітала волонтер Вікторія Островська-Крічковська, яка привезла від воїнів 140-го батальйону ТРО прапор і подяку усій великій гімназійній родині: учням, вчителям, батькам.
Радіємо, що хоч чимось можемо допомогти нашим захисникам.
Разом до перемоги!
![](/images/2024/06.02/2.jpg)