Лютий довжиною у два роки

Ранок 24 лютого 2022 року змінив наше життя, розділивши його на «до» і «після».

Для усіх нас в минулому залишилися мирні літні світанки і тихі зимові вечори з горнятком кави у колі сім’ї. Тепер в наше життя увірвалося виття сирен, тривожні повідомлення з фронту, перебування в укриттях і страшні звістки про воїнів, які повертаються в рідні краї «на щиті».

Два роки, що промайнули, видалися найважчими в історії нашої незалежної держави. Ми не підняли білий прапор, а стали боронити синьо-жовтий. Не злякалися, не зламалися, не здалися. Наша віра зміцніла. Україна не впала за три доби, як розраховували окупанти. Вона зупинила другу армію світу і продовжує боротьбу, наближаючи перемогу.

 

 

Ми дякуємо усім, завдяки кому триває наш опір. Вшановуючи стійкість і героїзм наших захисників, які поклали голови за свободу і незалежність України, в цей день поклали квіти до меморіальних дощок випускникам гімназії. Класні керівники провели єдину виховну годину «Коли болить душа за Україну». Восьмикласників запросили переглянути документальний фільм про початок повномасштабного вторгнення «Колона».

 

 

 


 

Кожному учню:

Фотопроєкт «Кращі випускники кращої гімназії 2024»: