Весна і жінка, жінка і весна

Хоча багато хто 8 Березня сприймає як комуністичний пережиток, воно залишається офіційним державним святом, яке прийшло до нас з Америки, коли у 1857 році в Нью-Йорку робітниці текстильних фабрик влаштували «марш порожніх каструль».

У 1910 році 8 Березня за ініціативи Клари Цеткін цей день зробили міжнародним. Сьогодні свято давно втратило політичну складову і стало днем жіночої краси та вроди. Тож, в цей день хлопці та чоловіки нашої гімназії вітали жіночу половину колективу. Тюльпани, крокуси, троянди — у квітковому різнобарв’ї сяяли обличчя щасливих володарок букетів, випромінюючи задоволення і радість.

Розважальна шоу-програма була щедро пересипана гумором. Олексій Бармак провів історичний екскурс, розповівши про роль жінки на різних етапах розвитку цивілізації. Михайло Хоменко поділився «власним досвідом» святкування 8 Березня з мінімальними затратами на подарунки.

 

 

Олександр Яковлєв привітав жінок піснею, а чоловіки-колеги записали відеозвернення. Аріша Соболєва подарувала всім присутнім в залі «100 % щастя», а ансамбль дівчат 10-А заспівав легендарну «Червону руту». «Хто , як не ти, спалить мости?» — запитувала Карина Лук’янчук.

 

 

Завдяки кропіткій роботі Ольги Михалюк ми насолоджувалися виступом команди черлідингу, східними танцями, у виконанні групи «Османські спеції» та хореографічною композицією дівчат 6-Б класу.

 

 

Сценка «Танцюрист і гопники» вразила дотепністю і граційністю виконання танцювальних па Богданом Лашевичем.

 

 

Юний романтик Ярослав Романчук увірвався в нашу творчу тусовку з піснею «Мамо, я закохався!» і «порвав зал».

 

 

Хлопці-ведучі вийшли на фінал з піснею «Танули, як льоду гранули ми».

 

 

Перед початком святкової програми ми пропонували кожній представниці слабкої статі цукерку з номером для проведення лотереї. Лоти були різні: від звичайних (ручки, чашки) - до гумористичних (пішохідна екскурсія на двох в Карпати, фото в кріслі директора) тощо.

 

Сміх, гарний настрій , кураж — ось далеко не весь перелік позитивних емоцій, які отримали чарівні винуватиці цього заходу.

 


 

Кожному учню:

Фотопроєкт «Кращі випускники кращої гімназії 2024»: