Завершився міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерного мислення «Бебрас-2023»

 

У 2023-2024 навчальному році в конкурсі взяли участь понад 184 тисячі українських учнів. Це найбільша кількість учасників за всі роки проведення конкурсу в Україні.

Від початку повномасшабної війни міжнародна спільнота «Бебрас» виключила з участі в усіх заходах Росію та Білорусь, а українські діти змагаються безкоштовно. 

В Гімназії № 7 «Бебрас» дуже популярний, в 2022-2023 навчальному році участь у ньому взяли 80 учнів, цього року кількість учасників зросла до 188. Це — рекорд для Гімназії № 7, учні вибороли шість золотих і 93 срібних сертифікати.
 

 

Відразу шість учнів-програмістів цьогоріч стали призерами міського етапу олімпіади з програмування, а троє вибороли призові місця на обласному етапі цієї олімпіади. Всі вони вибороли також золоті та срібні сертифікати в конкурсі «Бебрас».

Минулорічний призер обласної олімпіади з програмування Олександр Соколов також є володарем золотого сертифікату конкурсу «Бебрас». Можливо, серед учасників конкурсу також підростають майбутні чемпіони-програмісти.

 

 


На фото — володар золотих сертифікатів міжнародного конкурсу «Бебрас» 2022 і 2023 року, призер обласного етапу олімпіади з програмування, учень 9-В класу Андрій Яременко.

 

Міжнародний конкурс «Бебрас-2023» завершено, всі учасники конкурсу отримали на свої корпоративні пошти електронні версії сертифікатів.

Чекаємо «Бебрас-2024»!

 

Фотозвіт на Google

 


 

Кожному учню:

Фотопроєкт «Кращі випускники кращої гімназії 2024»: