Квест «Стежками Кобзаря»

 

Березень, за традицією, у Гімназії №7 розпочинається Шевченківським тижнем.    Вшанування Великого Кобзаря – гідний привід для педагогів та їх вихованців згадати Пророка України шляхом проведення тематичних уроків,  української мови і літератури, низки цікавих позакласних заходів, виставок з метою ширшого ознайомлення з маловідомими сторінками життя поета, його самобутнім світоглядом, неповторністю художньої творчості, задля становлення національної свідомості, усвідомлення величі культури рідної держави.

 

 

Учні гімназії  в рамках відзначення 210 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка  з цікавістю знайомилися з сучасною виставкою портретів поета “Квантовий стрибок Шевченка”, читали цитати з його творів, які знаходять відгук у сьогоденні.

 12  березня також відбувся  квест «Стежками Кобзаря», участь у якому взяли учні 9-х класів та вчителі. 

Команди отримали маршрутні листи та вирушили в подорож стежками Кобзаря. 

 

 

Учасники розгадували ребуси, розшифровували закодовані рядки віршів Т.Г. Шевченка, складали пазли, відповідали на запитання про життєвий шлях поета, слухали та відгадували пісні у сучасному виконанні на слова Кобзаря, демонстрували свої знання з географії, позначаючи на контурній карті область, де народився великий поет.

Команди активно боролися за перемогу, але, пройшовши всі пункти незламності та виконавши завдання, першою до фіналу дісталася команда вчителів «Нащадки Шевченка». З чим ми їх і привітали дипломом переможця. Решті команд вручили дипломи учасників квесту.

Під час усіх заходів використовувалися інформаційно-комунікативні технології, інтерактивні методи, що сприяло кращому засвоєнню матеріалу  здобувачами освіти, вихованню поваги до творчості Кобзаря, залучення дітей до глибин шевченківської мудрості.

 

 


 

Кожному учню:

Фотопроєкт «Кращі випускники кращої гімназії 2024»: