Навчити дітей поведінки руху на дорогах взимку: під час ожеледиці, снігопаду, заметів, виховати увагу під час руху на дорогах, розвивати навички правильної і безпечної поведінки, вміння орієнтуватися на дорозі, всі ці питання обговорили учні Гімназії №7 Звягельської міської ради з інспектором сектору СОБ Гопанчук Т.В. на заняттях «Правила безпечної поведінки у зимовий період».

 

 

 

 

Тиждень правових знань у Гімназії № 7 Звягельської міської ради пройшов під гаслом: "Мораль, право і закон — фундамент нашого суспільства". Учні мали змогу поглибити знання про свої права та обов'язки, взяли участь у правових вікторинах та перервах. Заходи були спрямовані на формування правової культури молоді та повагу до закону.

 

 

В рамках тижня було реалізовано широкий спектр заходів, ініційованих вчителем правознавства, класними керівниками 9-х класів та інспектором СОБ, спрямованих на забезпечення захисту прав дитини та формування поваги до морально-етичних норм, принципів та традицій.

 

 

У рамках тижня відбувся Всеукраїнський урок права, а дев’ятикласники взяли участь у правовому QUIZі, де перемогу здобула команда 9-А класу.

 

 

 Ці заходи дозволили учням зануритися у захопливий світ права, дізнатися про правові системи різних країн і отримати масу позитивних емоцій. Крім того, старшокласники мали можливість взяти участь у тематичних перервах, під час яких виконували цікаві правові завдання і отримували приємні сюрпризи.

 


 

Колектив Гімназії № 7 отримав через БО «Благодійний фонд «Один Шлях» в смт. Турбів благодійну допомогу, надану «Macclesfield Ukrainian Aid» (Великобританія), а саме: 10 сучасних комп’ютерів, 3 вогнегасники, взуття та Різдвяні подарунки.  

Завдяки отриманим комп’ютерам учні початкових і середніх класів зможуть покращити свої знання з інформаційних технологій. Крім того, кожен початківець отримав Різдвяний подарунок. Особливо вдячні діти за листи і привітання. Наші школярі виявили бажання листуватися з ровесниками із Англії.

Дякуємо за підтримку у такий нелегкий для нашої країни час!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Найулюбленіше свято, якого чекає уся дітвора — День Святого Миколая. Воно завжди було днем радості і чудес, бо за традицією Миколай приносить чемним дітям подарунки. В цей день ми запросили учнів початкових класів взяти участь у театралізованому дійстві «Святий отче Миколаю, ти прийди до нас із раю!» Малюків вітали янголи — помічники Святого Миколая, а Вереднюга-Ябеда всіляко їм перешкоджала у підготовці до свята. Допомогли запобігти капостям цієї бешкетниці фіксики Сімка і Нолик, «відремонтувавши» прилади освітлення. Свято продовжилося іграми та розвагами.

 

 

 

 

          Гучними оплесками зустріли діти появу Святого Миколая, разом з ним співали та танцювали. На завершення кожен отримав подарунок, навіть Вереднюга-Ябеда, яка виправилась, стала вихованою та чемною. Святий Миколай, прощаючись з малечею, пообіцяв повернутися через рік і закликав присутніх слухатись батьків та вчителів.

 

 

          День Святого Миколая — особливе, світле, хвилююче свято, яке запам’ятається кожній дитині, адже окрім подарунків приносить у наші оселі радість і надію на краще.

 


 

День Збройних Сил України пройшов в нашій гімназії під гаслом «Дякуємо ЗСУ за можливість вчитися». Спільними зусиллями за ініціативи випускників напередодні свята провели благодійний ярмарок «Разом до Перемоги», під час якого було зібрано 52015 грн. Ці кошти підуть на допомогу нашим захисникам, які сьогодні виборюють свободу і незалежність України на найбільш гарячих точках фронту.

П’ятикласники взяли участь у майстер-класі по виготовленню вітальних листівок військовослужбовцям, які проходять реабілітацію та лікування у КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня». Разом з представниками Гімназії № 3 та № 8 закупили смаколики для привітання поранених бійців.

 

 

 

 

  Випускники взяли участь у військово-спортивній грі «Стежина до генерала», де юнаки розбирали та збирали АК, споряджали магазин автомата 30-ма патронами, надягали протигаз, складали слова з військової термінології, відгадували мелодії патріотичних пісень, а дівчата надавали першу домедичну допомогу пораненим. Перемогу здобула команда «Кіборги» 11-А класу.

 

 

 

 

Шлях до генерала важкий і тернистий. Подолати його не змогла жодна із команд, але, враховуючи наполегливість учасників гри, їх вміння переборювати труднощі, хочеться вірити, що пройдуть роки і, можливо, хтось із присутніх хлопців дійсно стане генералом, офіцером натівського зразка, гордістю України.

 Вітаємо найкращих синів і дочок незламної країни з Днем ЗСУ і бажаємо козацької мужності і найшвидшої ПЕРЕМОГИ!

 


 

 

З метою привернення уваги громадськості до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок  з 25 листопада по 10 грудня гімназія № 7 долучається до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Відповідно до плану роботи з учнями 9-х класів була проведена година спілкування «Селфі в інтернеті. Небезпека за кадром». Разом із соціальним педагогом Шиловою О.А. діти ще раз пригадали види насильства, звернули особливу увагу на види кібербулінгу. Обговорили такі поняття: флеймінг, доксинг, кетфішинг, фрейпінг, кіберсталкінг, хепіслепінг та кібергрумінг. На завершення переглянули відеоролик «Інтимне селфі в інтернеті» та зробили висновки про реальні ризики в мережі, пов’язані з надсиланням власних фото. В свою чергу інспектор освітньої безпеки Гопанчук Т.В. акцентувала увагу учнів на відповідальності за вчинення протиправних дій відносно інших осіб, зокрема і в мережі Інтернет.

 

 

З учнями 10 класу соціальний педагог провела урок-дискусію «Проблема насильства у сучасному світі». Діти працювали в групах, обговорюючи види насильства, розбираючи життєві ситуації. Особливу увагу звернули на насильство в сім’ї та на форму психологічного насилля – аб’юз.

З учнями 11 класу детально обговорили проблему торгівлі людьми та опрацювали поради «Як не потрапити в рабство». А також до Всесвітнього дня  боротьби зі СНІДом  та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми переглянули інфографіку про темпи поширення ВІЛ/СНІДу у світі. Одинадцятикласники пригадали шляхи зараження та  повторили правила безпечної поведінки, спрямованої на зниження зараження ВІЛ.

 


 

 

29 листопада відбувся тренінг за участі ГО «Дівчата» (тренер Галина Перколаба) та представників «Служби освітньої безпеки» ГУНП в Житомирській області на тему: «Гендерно-зумовлене насильство, гендерні стереотипи».
Учасникам заходу інспектори розповіли про основні види насильства, проговорили порядок дій, якщо вони стануть свідком домашнього насильства, що таке гендерні стереотипи та сексизм.

 


 

Вибір професії — це задача з багатьма невідомими. Щоб допомогти у її вирішенні, до нас завітали фахівці Звягельської філії Житомирської обласного центру зайнятості Людмила Ящук та Ірина Гопанчук.

 

 

Учні 9-х класів  знайомились з сучасним світом професій, поняттями ринку праці та вимогами роботодавців. Людмила Ящук представила шість правил, які можуть бути корисними під час професійного самовизначення та нагадала про ефективну формулу “Хочу-Можу-Треба”.

Фахівці ЦЗ інформували учнів 9-11 класів про ситуацію на ринку праці, розвиток мікро- та малого бізнесу в Україні, про  грантову підтримку молоді у межах державної програми “Власна справа” та про  державну програму підтримки українських виробників “Національний кешбек”. За детальною інформацією наші гості запросили до регіонального офісу “Зроблено в Україні”, що діє на базі Звягельської філії  Житомирського обласного центру зайнятості.

 

 


 

Щороку наприкінці листопада в Україні проводиться День пам’яті жертв Голодомору. У цю скорботну дату ми вшановуємо пам'ять мільйонів українців, які померли через влаштований радянською владою штучний голод.

 

 

В цей день ми запросили учнів 9-10 класів на урок-реквієм «Запали свічу пам’яті», під час якого присутні переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, в театралізованій формі відтворили фрагменти тих страшних днів, хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх невинно убієнних в роки голодомору.

 

 

«Хронометр незабутнього» торкнувся душі кожного. Мовчазним висновком, що ятрив душі і пломенів у очах учасників історичних уроків яскріло: «Хай не повториться ніколи жахіття Голодоморів!»

 

 

 


 

 

26 листопада у рамках акції «16 днів проти насильства» інспектори сектору «Служба освітньої безпеки» офіцери поліції Гімназії № 7, Тетяна Гопанчук, та Гімназії №10, Анастасія Бовгіра провели спільне практичне заняття із самооборони для учнів 9-х класів.

 

 


Захід відбувся на базі Гімназії № 7 Звягельської міської ради.


Спочатку учням провели інструктаж з правил техніки безпеки, згодом показали базовий курс прийомів звільнення від захоплення. Учасники тренінгу розглянули різні життєві ситуації, що вимагають рішучих дій.


Підлітки практично відпрацювали отримані навички.