Перемога на змаганнях з туризму

24-26 квітня 2018 року відбулися 27-мі обласні змагання серед працівників освіти зі спортивного туризму та орієнтування в с. Дениші Тетерівської ОТГ, в яких взяли участь одинадцять команд з усіх регіонів області.

Наше місто представляли вчителі Примак О.М., Гопанчук С.М. (ЗОШ № 7), Шевчук О.Ю. (ЗОШ №8), Перебейнос С.В. (ЗОШ № 2).

Вчителі змагалися на дистанції «Смуга перешкод» та орієнтуванні на місцевості. Шевчук О.Ю, вчитель фізичного виховання ЗОШ № 8, в особистій першості зайняв ІІІ місце на дистанції «Орієнтування».

Команда м.Новограда-Волинського посіла І місце на дистанції «Орієнтування» та ІІ місце на смузі перешкод.

В загальному заліку команда здобула заслужену перемогу і була нагороджена дипломом управління освіти і науки Житомирської державної адміністрації.