В єдності сила

Ця фраза для нас, українців, стала майже крилатою. За два роки повномаштабного вторгнення окупаційних військ рф на територію нашої країни ми стали як ніколи єдині, бо надто добре розуміємо, наскільки важливо в цей важкий час підтримувати один одного та наших захисників — воїнів ЗСУ. Постійно працюємо заради перемоги: плетемо маскувальні сітки, робимо окопні свічки, збираємо кришечки для виготовлення турнікетів, закуповуємо медичні протизапальні препарати, засоби гігієни тощо.

24 січня провели благодійний ярмарок під назвою «В єдності сила». Наші вихованці з почуттям відповідальності віднеслися до цього заходу. Для продажу пропонували власноруч наліплені вареники та пельмені, домашню піцу, різноманітні канапки. Радували око і добре смакували чудові десерти: торти, тістечка, пироги та пиріжки, печиво, капкейки, желе, різні напої.

Дякуємо за активність та підтримку усім, хто долучився до проведення благодійного ярмарку. В той же день 24000 грн. було передано волонтерці Вікторії Островській Крічковській на придбання пікапа для евакуації поранених.

Вчителі та техпрацівники гімназії окремо зібрали з власних коштів 6750 грн., за які придбали двоє безкаркасних нош для транспортування поранених, маскувальну сітку, розміром 4*8, термо грілки та сухі душі для передачі 140 батальйону ТРО, який зараз знаходиться в зоні бойових дій.

Батьки і діти і тут не залишилися осторонь. Принесли для передачі воїнам теплі шкарпетки, рукавиці, балаклави та різні смаколики.

Разом переможемо! В єдності сила!