Шановні відвідувачі!
На сайті відбуваються системні зміни, тому можуть бути проблеми з доступом.
Все це стосується лише сайту і не впливає на навчальний процес.
Всі сервіси Google Workspace працюють в штатному режимі, в тому числі і Google Classroom.
З 01 квітня 2021 року розпочинається прийом заяв про зарахування дітей до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік.
Зарахування учнів до школи здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».
Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають такі документи:
1. Заява (бланк заяви можна скачати з сайту школи)
2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа)
3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о
У 2021-2022 н.р. планується відкрити три перших класи з українською мовою навчання.
Учителі, які будуть навчати першокласників:
Тасинкевич Віта Леонідівна – 1-А клас
Іщук Марія Антонівна – 1-Б клас
Михалюк Ольга Олександрівна – 1-В клас
Усі вчителі нашої школи в своїй роботі використовують сучасні освітні технології та ефективні форми і методи. Педагоги розвивають у дітей творчі здібності, підтримують їхні обдарування, формують навички самоосвіти особистості, виховують загальнолюдські моральні якості, патріотизм, національні почуття, повагу до народних традицій.
Документи приймаються щодня (крім вихідних та святкових днів) з 8.00 до 16.00.
З статутом закладу, правилами внутрішнього розпорядку, інформацією про закріплену за закладом територію обслуговування, спроможність закладу освіти та іншими документами, що регламентують організацію освітнього процесу, ви можете ознайомитися у розділах на нашому сайті.
Чекаємо на Вашу дитину!
P.S. Крім того, ми приготували відео, яке познайомить вас і нашого майбутнього учня з особливостями навчання у сьомій школі.
Відповідно рішення Новоград-Волинської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 25.03.2021) та наказу управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради від 25.03.2021. р. №88 «Про організацію роботи в закладах і установах освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади» з 29 березня для учнів 1-4 класів відновлено освітній процес в очному форматі.
Для учнів 5-11 класів навчання продовжується за дистанційною формою. Слідкуйте за оголошеннями та навчальними матеріалами в Google Classroom.
В кінці лютого – на початку березня в м. Житомир в онлайн-режимі проходив І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, у якому я живу».
У номінації «Музеї військово-історичного профілю» взяла участь екскурсовод нашого шкільного музею Горшкова Анастасія (керівник Сухова О.І.), представивши екскурсію «В годину суворих випробувань».
За участь у конкурсі десятикласниця отримала диплом лауреата.
Через карантинні обмеження, пов’язані з пандемією Covid-19, діяльність нашого навчального закладу, як і усіх інших закладів освіти міста, була переведена в режим дистанційного навчання. Синхронно проводимо не тільки уроки, а й наради при директорі, психолого-педагогічні семінари, засідання педагогічних рад.
Так, в онлайн режимі 23 березня 2021 року на платформі Google Meet відбулася чергова педрада, основними питаннями якої були:
- булінг у дитячому середовищі: причини, наслідки, шляхи подолання;
- моніторинг вихованості учнів 8-х класів;
- робота з обдарованими дітьми;
- різне.
З доповіддю про булінг, як явище, його причини та шляхи подолання виступила заступник директора з виховної роботи Сухова О.І..
Соціальний педагог Шилова О.А. розповіла про організацію протидії та попередження булінгу, а також ознайомила усіх присутніх з алгоритмом дій при виявленні випадків цькування та телефонами гарячої лінії з питань протидії булінгу, куди можуть звернутися діти, що постраждали від агресії однолітків.
Практичний психолог Примак Л.П. довела до загального відома результати анкетування учнів з питань булінгу та дала професійні рекомендації для роботи класних керівників.
Результатами моніторингових досліджень вихованості учнів 8-х класів поділилася Шилова О.А.
А заступник директора з навчально-виховної роботи Оласюк Т.М. висвітлила питання роботи зі здібними та обдарованими дітьми, наголосивши на їхніх здобутках: перемогах у предметних олімпіадах та конкурсах.
З дотриманням усіх карантинних вимог 23 березня в актовій залі школи відбулося засідання атестаційної комісії.
На початку засідання директор В.І. Овдіюк нагадав про процедуру таємного голосування, умови та порядок присвоєння кваліфікаційних категорій.
Під час засідання атестаційна комісія заслухала інформацію про проходження вчителями курсів підвищення кваліфікації та характеристики педагогічної діяльності у міжатестаційний період.
Серед 13 педагогів комісією атестовано:
- на відповідність займаній посаді та присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії" - 1,"спеціаліст першої категорії" – 1;
- на відповідність займаній посаді та на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії» - 1;
- на відповідність займаній посаді та на відповідність раніше присвоєному 8 та 11 тарифному розряду – 2;
- порушено клопотання перед атестаційною комісією II рівня на присвоєння або підтвердження вищої кваліфікаційної категорії – 8.
Бажаємо вчителям, які атестувалися, подальшого професійного зростання.
Відповідно рішення Новоград-Волинської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 19.03.2021 р.) та наказу управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради від 19.03.2021 р. № 79 «Про організацію роботи в закладах і установах освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади» з 22 березня по 26 березня у школі розпочинаються канікули.
Про подальшу форму організації освітнього процесу буде повідомлено у кінці тижня.
Організація освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання на сьогодні не розкіш, а обов’язкова необхідність, яка викликана часом.
Кілька тижнів навчання відбувається онлайн, але педагоги намагаються наблизитись до учнів та зменшити «відстань».
До забезпечення дистанційної форми ми готувалися заздалегідь. Улітку 2020 року навчальний заклад приєднався до платформи Google Workspace (G Suite for Education). З вересня 2020 року учителі школи, отримавши корпоративні акаунти та створивши GoogleClassroom (на сьогодні їх 389), почали заповнювати матеріалами власні безлімітні Google Disk та привчати учнів працювати з матеріалами в онлайн-режимі.
Сьогодні вчителі активно використовують інструментарій Google. Освітній процес здійснюється в синхронному й асинхронному режимах. Значна частина педагогів користується платформою ZOOM, яка дозволяє демонструвати екран, інтерактивну дошку, об’єднувати учнів у групи, надавати можливість спілкуватися між собою. Частина вчителів ефективно використовують можливості Google Meet.
Учителі математики, фізики та інформатики для проведення онлайн уроків використовують платформу ZOOM із спільним використання дошки та Google документів. Учні легко підключаються до демонстрації екрану та спільно розв’язують завдання. Школярі можуть ознайомитися на сторінці предмета в Google Classroom із додатковими навчальними матеріалами: аудіо, відео, презентаціями до теми.
Для вивчення програмування вчитель інформатики Сахно А.А. використовує власний довідковий матеріал, розміщений на сайті школи. Учні працюють онлайн на всесвітньо відомому сайті для програмістів. Учителем розроблена власна траєкторія дистанційного навчання, що дозволяє учням у разі необхідності повноцінно вивчати програмування без застосування комп’ютерів, лише з використанням смартфонів.
Створений тематичний Telegram-канал активно використовується для індивідуальних консультацій і колективної роботи, включаючи можливості голосового чату.
Учитель стимулює самонавчання дітей. Сертифікати, грамоти, підтвердження участі у конкурсах, власні проєкти, що відносяться до інформатики або інформаційних технологій, зараховуються як додаткові бали при вивченні відповідних тем. Усі учні школи мають можливість повного доступу до розвивального сайту вчителя інформатики «Плетиво».
На уроках хімії школярі в синхронному режимі за допомогою платформи ZOOM не лише вивчають новий матеріал, але й працюють у групах (сесійних залах), захищають проєкти у вигляді власно створених відео, лепбуків, навчаються дискутувати. За допомогою розроблених критеріїв в чаті здійснюють взаємооцінювати та самооцінювання. Учні одинадцятого класу створюють цікаві навчальні матеріали за допомогою інтерактивних дошок Padlet та Jamboard.
Вивчення географії, біології здійснюється за допомогою програми Google Meet. Усі навчальні матеріали, які використовувалися на уроці вчителі розміщують у GoogleClassroom, створюють дидактичні матеріали за допомогою сервісу Learningapps, для зворотнього зв’язку використовують Google Forms.
Проведення уроків іноземної мови здійснюється з обов’язковим використанням мікрофону з метою відпрацювання артикуляції. Платформа Zoom дозволяє демонструвати відеоматеріали видавництва Pearson, сайт British Council – LearnEnglish Kids, сайт Story Jumper, де учні можуть прослуховувати аудіо, використовувати інтерактивні вправи. Для виконання завдань відкритого типу вчителі користуються веб-сервісом Liveworksheets. Онлайн-уроки урізноманітнюються за допомогою популярної серед дітей Canva.
У старших класах широко використовуються експрес-уроки української мови Олександра Авраменка, онлайн-курс «Лайфаки з української мови», «Тренажер з правопису української мови». Для перевірки та оцінювання знань учителі підбирають відповідні завдання на платформі «Мій клас», на якій діти можуть виконувати роботи різної складності. Учителі проводять аудіодиктанти, розробляють тести, а також користуються освітніми платформами «На урок», «Всеосвіта» та інші. На уроках української літератури учні виконують проблемно-пошукові, творчі та тестові завдання, а також мають змогу слухати аудіозаписи текстів художніх творів, переглядати презентації, буктрейлери, художні та документальні фільми, відвідувати віртуальні музеї.
Для підготовки та проведення уроків історії в профільному класі Бармак О.В. використовує американську платформу Canvas. Розроблений вчителем курс з історії України складається з 34 модулів та містить лекційні матеріали у відео та аудіо форматах, друкований матеріал з ілюстраціями, художні та документальні фільми, інтерактивні карти та атласи. До кожного модуля розроблено в середньому 60 тестів. Такий матеріал мотивує та заохочує учнів до вивчення історії.
Цікаво проходять уроки в початковій школі. Учителі намагаються підбирати яскравий та різноманітний матеріал, використовують гейміфіковані методи та прийоми. Кожен урок – це зустріч з незвіданим, спілкування, обмін емоціями та ще один крок до пізнання себе та оточуючих.
Учні з особливими освітніми потребами не залишаються осторонь. Вони також продовжують навчання та за допомогою батьків виконують навчальні та корекційні завдання.
В умовах дистанційного навчання усі педагоги закладу здійснюють освітній процес з учнями та батьками за допомогою різних форм дистанційної комунікації: Telegram та Viber-групи.
Разом з підготовкою та проведенням уроків учителі активно вдосконалюють свою професійну майстерність на курсах, беруть участь у вебінарах, майстер-класах, семінарах. І мріють … про повернення до школи!
У документальному розділі сайту школи опубліковано протокол засідання педагогічної ради та звіт про вибір підручників на наступний навчальний рік для учнів 4-их та 8-их класів.
Протокол засідання педагогічної ради
14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Це молоде свято було введено у 2017 році постановою Верховної Ради. Датою свята обрали саме 14 березня, адже цього дня у 2014 році 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану зібрали для формування добровольчого батальону.
12 березня 2021 року в приміщенні Київського міського Палацу ветеранів відбувся онлайн марафон "День українського добровольця", до якого приєдналися наші школярі.
Учні 10-Б класу взяли участь в онлайн уроці патріотичного виховання молодого покоління українців «Урок звитяги».
11-А клас взяв участь в онлайн проєкті «Доба пам'яті». Прослухали розповіді про події російсько-української війни, історію українських добровольчих формувань та спогади про полеглих добровольців за участю ветеранів війни, родин загиблих героїв-воїнів, волонтерів, громадських діячів.
Школа працює
на освітній
платформі
Дев'ятий рік стабільну
роботу і цілодобову
технічну підтримку
сайта школи забезпечує
компанія
goodhoster.net
Інспектор
Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції
Павлюк Світлана Вікторівна
вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862
Контактні телефони чергової частини:
102 або (04141) 5-22-25
Електронна адреса:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.