Acino турбується про майбутнє: Сучасна комп’ютерна техніка передана Звягельській Гімназії № 7

 

Підтримка та розвиток освіти — це важливий напрямок для інвестицій у майбутнє.


У грудні 2023 року наша гімназія отримала від швейцарської фармацевтичної компанії Acino в якості благодійної допомоги сучасну комп'ютерну техніку — комп'ютери та планшети, які тепер слугують надійними помічниками у навчанні та самореалізації наших вихованців.

 

 

Дванадцять комп’ютерів з процесорами Intel Core i7 та 24-дюймовими моніторами і сімнадцять планшетів вже підготовлені до експлуатації в комп’ютерних класах та навчальних кабінетах.

 

 

Щоб інтегрувати планшети в освітній процес, нами була модернізована гімназійна оптична комп’ютерна мережа. Десятидюймові планшети використовуються для роботи в PhET Interactive Simulation від Університету Колорадо в Боулдері, Tinkercad від Autodesk, у середовищах для вивчення точних і гуманітарних наук.


Така підтримка — вагомий внесок в освітній процес, що відкриває перед нашою гімназією нові можливості для здобуття необхідних навичок та компетенцій наших дітей та юнаків.


Щиро вдячні компанії Acino за турботу та підтримку, особливо у воєнний час. Віримо в силу освіти як основи стійкого розвитку суспільства.


Детальніше про діяльність та підтримку Acino населенню та державі дізнавайтеся на сайті компанії - acino.ua.