Літературне свято «Ти себе Українкою звала»

Леся Українка — це гордість і невмируща слава українського народу. Могутній розум, геніальний художній хист і глибока любов до рідної землі зробили її однією із найвеличніших письменниць у світі.

З нагоди 153-ї річниці від дня народження нашої славетної землячки 27 лютого у Гімназії № 7 відбулося літературне свято «Ти себе Українкою звала», яке провели учителі української мови та літератури Герасимчук Н. Ф., Ляшук І. Н. та педагог-організатор Осіпчук Н. Л.

 

 

Ведучі заходу учениця 8-А класу Мікешко Дана та учень 10-А класу Морозов Максим розповіли про Лесю Українку, її життєвий шлях та творчість. Щиро та проникливо учасники свята декламували відомі вірші поетеси: «Надія», «Конвалія», «До мого фортепіано», «Давня весна», «Україно! Плачу слізьми над тобою» та інші.

 

 

Із захопленням та цікавістю глядачі переглянули інсценізований уривок із драми-феєрії «Лісова пісня». Бурхливі оплески заслужено отримали учень 10-А класу Хоменко Михайло, який зіграв роль Лукаша, та учениця 9-Б класу Макарчук Вікторія, яка виконала роль Мавки.

Тож нехай звучить серед нас невмируще слово Лесі Українки, яка є нашою національною гордістю.

 


 

 

Кожному учню:

Фотопроєкт «Кращі випускники кращої гімназії 2024»: