Кожен українець, мабуть, знає, що вишиванка - це не просто одяг, а частина української душі. Все в цій, здавалося б, простій сорочці цінувалося. Техніка виконання, тканина, колір і візерунок - всьому надавалося особливе, і навіть сакральне, значення. Вишиванку берегли більше, ніж гроші, адже вона була оберегом і захистом. Це культовий і в деякому роді магічний предмет одягу.
Учні Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 взяли участь у міському заході "#ВИШИВАНКАЧЕЛЕНДЖ", який розпочав колектив міського Палацу культури ім. Лесі Українки до Дня Вишиванки.
Карантин вніс свої корективи у життя суспільства. Навчання і навіть конкурси проходять дистанційно. Так з 09 травня по 21 травня 2020 року у дистанційній формі відбувся обласний конкурс виконавців художнього слова, присвячений 206–річниці з дня народження Т.Г.Шевченка «Єднаймо Україну Тарасовим словом». Конкурс організований департаментом культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирським фаховим коледжем культури і мистецтв імені Івана Огієнка.
Учениці нашої школи: Горшкова Анастасія (9-А), Храменкова Анастасія (6-Б), Храменкова Дар’я (2-Б) надіслали на конкурс свої відеороботи. Дівчатка чудово декламували вірші, а наша другокласниця Храменкова Дар’я посіла призове ІІІ місце серед учасників до 12 років. Вітаємо Дашу і бажаємо нових перемог.
Минуло 75 років відтоді, як закінчилась найкривавіша в історії людства війна. Високу ціну заплатила Україна за Перемогу та визволення Європи від фашизму. А ще слід додати мільйони інвалідів, удів, сиріт, скалічені людські душі, зламані долі…
Ми не повинні забувати про тих, хто поклав свої голови на полях Другої світової війни, вшановувати пам’ять сивочолих ветеранів, яких на сьогодні залишилося так мало, бо більшість із них вже, на жаль, пішли у вічність…
Щоб зберегти пам’ять про них, ми оголосили акцію «Я пам’ятаю… Я пишаюсь!», беручи участь у якій, діти знімали невеличкі відеосюжети-розповіді про своїх дідів і прадідів, учасників Другої світової війни, які пропонуємо вашій увазі.
Сьогодні, під час карантину, діти повинні цілими днями залишатися вдома. Школи змушені були перейти на дистанційне навчання. Батьки розгублені: багато завдань з усіх предметів; діти не хочуть робити уроки; деякі асоціюють карантин з канікулами, а деякі налякані ситуацією, що сталася.
Учні 6-11 класів вже більш самостійні у виконанні домашніх завдань, а от початківцям ще потрібна допомога.
Тому, щоб хоч трохи підняти настрій та підтримати батьків, шкільний парламент Новоград-Волинської ЗОШ №7 запустив челендж серед учнів 1-5 класів «Вдячність батькам за терпіння і знання під час карантину».
#дякую_тобі
Звичайно ж, діти сумують за школою, як і учителі. Учні 6-11 класів розпочали челендж «Найкращий спогад про школу», де вони згадують яскраві моменти зі свого шкільного життя.
#спогади_про_школу
Карантин... Дистанційне навчання... Вивчаємо природознавство." Природні зони. Мішані ліси.(Полісся.)" Любе, рідне Полісся.... Квітує, переливається всіми барвами на ласкавому весняному сонечку...
А ми, учні 4-А класу ЗОШ № 7, створили фотовиставку про своє мале полісся, про його природу - "Природа рідного двору..." Адже в ці дні на наших подвір'ях бушує весна, дарує нам чарівні пахощі груша, зазаровує несподіваною красою яблуня, дивує перша в цьому році зустріч з бджолою, чи захід сонця... А комусь пощастило ще більше. Поруч з домом ліс чи річка... А хтось з вікна своєї квартири зробив несподіване фото...
Ми хочемо всім вам, батькам, однокласникам, вчителям, друзям і просто знайомим подарувати ці моменти краси й щастя, побажати всім здоров'я, гарного настрою, душевного спокою та впевненості в завтрашньому дні.
Повніcтю фотовиставку можна переглянути на MEGA.
За ініціативи управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради зараз у нашому місті проходить заочний фестиваль «Сузір’я талантів», в якому беруть участь діти, які хочуть показати свої таланти.
В номінації «Музичне мистецтво» від нашої школи бере участь юна вокалістка Храменкова Анастасія, учениця 6-Б класу, із піснями «Небесний передзвін» (слова і музика Юлії Одинець) та «Донечка Вкраїни» (слова і музика Наталії Май).
Життя нерозривно пов’язане з природним середовищем. В рамках міського заочного екологічного фестивалю «Сузір’я талантів» діти закликають берегти нашу матінку-природу.
В номінації «Поезія та проза» взяли участь Гопанчук Вероніка (4-Б клас), Переходько Аліна (8-Б клас), Наумчук Віталій (8-Б клас), Адерейко Анна (8-А клас).
Як говорить древня індійська сентенція: "Природа - це не те, що ми отримали у спадщину від пращурів, а те що ми взяли у позику від нащадків". Глобальна проблема екологічного забруднення буде існувати до тих пір, поки все людство не об`єднається для її вирішення, тому що від цього залежить майбутнє наступних поколінь.
В номінації «Живопис, графіка, декоративно-прикладне мистецтво» вирішила взяти участь юна художниця Микалюк Анастасія, учениця 5-А класу, із роботою «Жартівливий малюнок на тему боротьби з Covid-19».
Ось так учениця бачить сьогоднішні реалії. Будьте здорові! Усім 36,6!
Місяць карантину.... Місяць дистанційного навчання... За цей час діти не тільки навчалися, але й займалися улюбленими справами: малювали, ліпили, моделювали. А напередодні Великодня разом з батьками створили чудові великодні поробки та напекли паски.
Сьогодні учні і батьки 4-А класу ЗОШ № 7 діляться своєю творчістю з вами, своїми рідними, знайомими, своїми вчителями. В переддень світлого свята Пасхи вітаємо всіх! Зичимо здоров'я, родинного затишку та Божої благодаті.
Повну виставку ви можете переглянути на MEGA.
Вчителі сьомої школи міста-батьківщини Лесі Українки розпочинають флешмоб «Свідоме вчительство».
Для участі у флешмобі вчителю необхідно надягнути маску (ми ж свідомі) і взяти в кадр улюблену іграшку або тваринку (можна чоловіка).
Світлиною, що вам сподобається, ви можете поділитися з вашими близькими. Вчителі сьомої школи розпочинають флешмоб на шкільному сайті: sevenschool.org
Будьте здорові та свідомі! Приєднуйтесь!
Всі світлини флешмобу «Свідоме вчительство»
В країні оголошено карантин через світову пандемію коронавірусу COVID-19.
В нашій школі до 3 квітня не будуть проводитися уроки, учням буде запропоновано продовжити навчання з використанням інших форм.
Вся інформація стосовно навчання, графік роботи школи в період карантину, новини, оголошення — все це буде публікуватися на сайті школи. Не у фейсбуці або інстраграмі — школа має сайт і відповідає за його наповнення.
Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) серед засобів, що допомагають зменшити шанс заразитися вірусними та багатьма іншими захворюваннями, рекомендує ретельно мити руки.
Останніми тижнями на уроках інформатики учні повторювали, як це робити, а ще ми викладаємо на сайт школи детальну інструкцію і відео.
Отже, Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує мити руки так:
1. Намочіть руки (температура води з точки зору захисту від інфекцій неважлива).
2. Видавіть мило або використовуйте кускове, щоб намилити руки. До речі, особливої різниці для здоров'я між кусковим і рідким милом немає, але добре б, щоб кускове лежало в мильниці з дірочками. Антибактеріальне мило використовувати не варто: ефективність його не вище звичайного, при цьому, можливо, воно сприяє появі стійких до антибіотиків бактерій. Але, в будь-якому випадку, мило потрібно застосовувати: однією водою ефективно від вірусів і бактерій не позбудешся.
3. Спіньте мило, потерши долоні одна об одну.
4. Потріть тильну сторону кожної долоні і між пальцями.
5. Потріть між пальцях, склавши долоні.
6. Складіть руки в замок і поводите ними так, щоб потерти пальці.
7. Потріть великі пальці.
8. Потріть кінчики пальців об другу долоню.
9. Змийте мило.
10. Витріть руки (паперовим рушником, або особистим рушником, яке ви міняєте раз в декілька днів) або використовуйте сушилку. Важливо, щоб руки були сухими, інакше на них легко осядуть віруси і бактерії.
11. Якщо ви використовуєте паперовий рушник, закрийте кран з його допомогою.
Якщо вам ближче відеоінструкції, то ось інструкція ВООЗ (там все зрозуміло, але можете включити українські субтитри):
Підготовлено за матеріалами Meduza та ВООЗ
Т. Г. Шевченко – невмируща слава України. Як весна оновлює природу, так само поезія поета оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ і Україну.
2 березня в рамках відзначення 206-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка відбувся конкурс читців, у якому взяли участь учні різних вікових категорій. Кожен з учасників намагався якомога краще передати мудре та красиве, добре та мужнє слово поета.
За результатами оцінювання журі визначило переможців.
Серед учнів 1-4 класів І місце присуджене Храменковій Дар’ї (2-Б клас), ІІ місце – Гопанчук Вероніці (4-Б клас), ІІІ місце – Литвинець Поліні (3-А клас).
Серед 5-8 класів І місце посіла Млинарська Валерія (6-В клас), ІІ місце – Храменкова Анастасія (6-Б клас), ІІІ місце – Яковенко Микола (7-Б клас).
Серед 9-11 класів І місце присуджене Горшковій Анастасії (9-А клас), ІІ місце – Мартиновій Аліні (10-А клас).
Дякуємо всім учасникам за гарну підготовку, а переможцям бажаємо якнайкращих результатів під час міського етапу конкурсу.
Школа працює
на освітній
платформі
Дев'ятий рік стабільну
роботу і цілодобову
технічну підтримку
сайта школи забезпечує
компанія
goodhoster.net
Інспектор
Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції
Павлюк Світлана Вікторівна
вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862
Контактні телефони чергової частини:
102 або (04141) 5-22-25
Електронна адреса:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.