Новоград-Волинська ЗОШ № 7

Зазирнемо на дистанційний урок

 

Організація освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання на сьогодні не розкіш, а обов’язкова необхідність, яка викликана часом.

Кілька тижнів навчання відбувається онлайн, але педагоги намагаються наблизитись до учнів та зменшити «відстань».

До забезпечення дистанційної форми ми готувалися заздалегідь. Улітку 2020 року навчальний заклад приєднався до платформи Google Workspace (G Suite for Education). З вересня 2020 року учителі школи, отримавши корпоративні акаунти та створивши GoogleClassroom (на сьогодні їх 389), почали заповнювати матеріалами власні безлімітні  Google Disk та привчати учнів працювати з матеріалами в онлайн-режимі. 

Сьогодні вчителі активно використовують інструментарій Google. Освітній процес здійснюється в синхронному й асинхронному режимах. Значна частина педагогів користується платформою ZOOM, яка дозволяє демонструвати екран,  інтерактивну дошку, об’єднувати учнів у групи, надавати можливість спілкуватися між собою.  Частина вчителів ефективно використовують можливості  Google Meet.

Учителі математики, фізики та інформатики для проведення онлайн уроків використовують платформу ZOOM із спільним використання дошки та Google документів. Учні легко підключаються до демонстрації екрану та спільно розв’язують завдання. Школярі можуть ознайомитися на сторінці предмета в Google Classroom із додатковими навчальними матеріалами: аудіо, відео, презентаціями до теми.

Для вивчення програмування вчитель інформатики Сахно А.А. використовує власний довідковий матеріал, розміщений на сайті школи. Учні працюють онлайн на всесвітньо відомому сайті для програмістів. Учителем розроблена власна траєкторія дистанційного навчання, що дозволяє учням у разі необхідності повноцінно вивчати програмування без застосування комп’ютерів, лише з використанням смартфонів. 

Створений тематичний Telegram-канал активно використовується для індивідуальних консультацій і колективної роботи, включаючи можливості голосового чату.

Учитель стимулює самонавчання дітей. Сертифікати, грамоти, підтвердження участі у конкурсах, власні проєкти, що відносяться до інформатики або інформаційних технологій, зараховуються як додаткові бали при вивченні відповідних тем. Усі учні школи мають можливість повного доступу до розвивального сайту вчителя інформатики «Плетиво».

На уроках хімії школярі в синхронному режимі за допомогою платформи ZOOM не лише вивчають новий матеріал, але й працюють у групах (сесійних залах), захищають проєкти у вигляді власно створених відео, лепбуків, навчаються дискутувати. За допомогою розроблених критеріїв в чаті здійснюють взаємооцінювати та самооцінювання. Учні одинадцятого класу створюють цікаві навчальні матеріали за допомогою інтерактивних дошок Padlet та Jamboard.

Вивчення географії, біології здійснюється за допомогою програми Google Meet. Усі навчальні матеріали, які використовувалися на уроці вчителі розміщують у  GoogleClassroom, створюють дидактичні матеріали за допомогою сервісу Learningapps, для зворотнього зв’язку використовують Google Forms.

Проведення уроків іноземної мови здійснюється з обов’язковим використанням мікрофону з метою відпрацювання артикуляції. Платформа Zoom  дозволяє демонструвати відеоматеріали видавництва Pearson, сайт British Council – LearnEnglish Kids, сайт Story Jumper, де учні можуть прослуховувати аудіо, використовувати інтерактивні вправи. Для виконання завдань відкритого типу  вчителі користуються  веб-сервісом Liveworksheets. Онлайн-уроки урізноманітнюються  за допомогою популярної серед дітей Canva.

У старших класах широко використовуються експрес-уроки української мови Олександра Авраменка, онлайн-курс «Лайфаки з української мови», «Тренажер з правопису української мови». Для перевірки та оцінювання знань учителі підбирають відповідні завдання на платформі «Мій клас», на якій діти можуть виконувати роботи різної складності.  Учителі проводять аудіодиктанти, розробляють тести, а також користуються освітніми платформами «На урок», «Всеосвіта» та інші. На уроках української літератури  учні виконують проблемно-пошукові, творчі та тестові завдання, а також  мають змогу слухати аудіозаписи текстів художніх творів, переглядати презентації, буктрейлери, художні та документальні фільми, відвідувати віртуальні музеї.

Для підготовки та проведення уроків історії в профільному класі Бармак О.В. використовує американську платформу Canvas.  Розроблений вчителем курс з історії України  складається з 34 модулів та містить лекційні матеріали у відео та аудіо форматах, друкований матеріал з ілюстраціями, художні та документальні фільми, інтерактивні карти та атласи. До кожного модуля  розроблено в середньому 60 тестів. Такий матеріал мотивує  та заохочує учнів до вивчення історії.

Цікаво проходять уроки в початковій школі. Учителі намагаються підбирати яскравий та різноманітний матеріал, використовують гейміфіковані методи та прийоми. Кожен урок – це зустріч з незвіданим, спілкування, обмін емоціями та ще один крок до пізнання себе та оточуючих.

Учні з особливими освітніми потребами не залишаються осторонь. Вони також продовжують навчання та за допомогою батьків виконують навчальні та корекційні завдання.

В умовах дистанційного навчання усі педагоги закладу здійснюють освітній процес  з учнями та батьками за допомогою різних форм дистанційної комунікації: Telegram та Viber-групи.

Разом з підготовкою та проведенням уроків учителі активно вдосконалюють свою професійну майстерність на курсах, беруть участь у вебінарах, майстер-класах, семінарах. І мріють … про повернення до школи!

 

Фотозвіт на Google

 


 

 

Поділитися:

ФОТОПРОЄКТ КРАЩІ ВИПУСКНИКИ КРАЩОЇ ШКОЛИ 2021

Школа працює
на освітній
платформі

Дев'ятий рік стабільну
роботу і цілодобову
технічну підтримку
сайта школи забезпечує
компанія
goodhoster.net

Голосування

Який предмет ви вважаєте найскладнішим у шкільній програмі?

рідна мова і література - 2.6%
іноземні мови - 12.4%
математика (алгебра, геометрія) - 34.2%
фізика - 8.8%
хімія - 8.8%
інформатика - 2.9%
біологія - 7.4%
фізкультура - 2.7%
історія - 4.9%
музика - 1.1%
малювання - 8.8%
технологія - 0.5%
астрономія - 0.6%
захист Вітчизни - 1.9%
свій варіант - 2.7%

Ми рекомендуємо!

 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

ИЗУЧАЕМ УКРАИНСКИЙ

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.