Новоград-Волинська ЗОШ № 7

29 червня відбувся випуск 11 класів

 

 

 

Відбулося одне з найяскравіших шкільних свят - випускний вечір 11 класів. Сайт школи публікує фотозвіт у форматі серійної зйомки - випускники, їх батьки і друзі можуть обрати найкращі моменти свята.  Більше 1200 світлин свята опубліковано на сервісі MEGA.

 


 

Табір «Перлинка»

 

У всіх школярів без винятку літо - найулюбленіша пора. І це навіть не тому що влітку тепло, а тому що це три місяці канікул, ніякої школи і навчання. Це незабутній час ігор, забав, спілкування, свободи у виборі занять, поповнення витрачених сил за навчальний рік, відновлення здоров’я. Учні 1-4 класів Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 з нетерпінням чекали початку роботи пришкільного табору «Перлинка».

 

День перший – 03.06.2019

День відкриття табору

 День відкриття табору почався  з ранкової зарядки, котру проводили діти разом із інструктором з фізичного виховання у вигляді танцювальної аеробіки. Далі табір шикувався на лінійку, на якій вихованцям повідомлявся план роботи на день. Діти були ознайомлені з режимом роботи табору, законами, було проведено вступні інструктажі з техніки безпеки у таборі. Учні активно готувалися до відкриття табірної зміни, яке відбулося  у цей же день: малювали емблеми, плакати загонів, складали девізи та загонові пісні, готували художні номери.

Розпочали урочистості із лінійки відкриття табору на подвір’ї школи і далі продовжили свято в актовій залі представленням візитки загонів «Давайте познайомимось».

 

День другий – 04.06.2019

День дозвілля

У цей день діти побували у гарнізонному Будинку офіцерів, де для них підготували цікавий фільм та влаштували дискотеку. Потім усі вирушили на природу. На галявині діти грали в різноманітні ігри, наприклад: «Ягоди-гриби», «Одвічний рух», «Вище землі», «Злови за хвіст дракона», «Квінта». Було проведено конкурс «Парад віночків». У конкурсі було звернено особливу увагу на лікарські рослини та їх значення, рослини Червоної книги України та їх збереження.

Активний відпочинок на свіжому повітрі вдався!

 

День третій – 05.06.2019

День України

Після зарядки, лінійки та сніданку відбувся конкурс малюнків на асфальті “Моя країна - Україна”. Повні натхнення та творчості діти із задоволенням створювали чудові тематичні малюнки. Потім у спортивній залі школи інструктори з фізичного виховання організували змагання «Веселі старти». Відчувався спортивний азарт та командний дух загонів. Після обіду почали змагання знавців культури нашої рідної країни, вікторину “Що? Де? Коли? Що ти знаєш про Україну? ”. Вихованці пригадували українські звичаї і традиції, символи нашої держави, бо знати та пам'ятати це потрібно, тому що ми живемо в Україні, нашому рідному краї.

 

День четвертий – 06.06.2019

День піратів

У першій половині дня діти разом із вожатими та вихователями готувалися до Дня піратів: створювали образи, підбирали відповідний одяг, придумували назви загонів, розучували девізи у піратському стилі.  У таборі панувала справжня атмосфера піратства. Після обіду всі зібрались на кораблі «Перлина» та розпочали гру-подорож «Пірати у пошуках скарбів». Перед початком діти пройшли посвячення у пірати, для цього вони проходили по канату, слухали капітана та виконували накази по кораблю, відгадували, що означають деякі вислови з піратського жаргону та вирушили в подорож на пошуки скарбів. Із острова на острів учні пересувались, виконуючи різні завдання за проходження яких давали фішки, наприклад, розплутували «морські вузли», проходили по «болоту», переливали воду з однієї склянки в іншу за допомогою соломинки, усією командою танцювали танець під пісні різних  жанрів, відповідали на запитання піратської вікторини. Діставшись до фінішу та зібравши усі фішки, команда знаходила «скарб» у вигляді солодкого призу.

Діти отримали багато позитивних вражень та емоцій.

 

День п’ятий – 07.06.2019

День гумору

День гумору діти провели весело та цікаво. Вихованці розказували дитячі анекдоти, інсценували смішинки, співали веселі частівки, були активними учасниками конкурсу на кращу музичну пародію. Кожен загін підійшов креативно до цього дійства. Усі залишились у хорошому настрої, веселими та усміхненими.

 

День шостий – 10.06.2019

День Вишиванки

День 10 червня 2019 року у таборі «Перлинка» був присвячений українській вишиванці. Діти прийшли святково одягнені. Це свято справжньої краси, коли ми мали змогу долучитися до традицій наших предків, віддавши шану цьому прадавньому символу, оберегові духовності нашого народу - вишитій сорочці. День почався з бесіди про вишиванку, різновиди українського танцю (презентація); було організовано розважальний конкурс-флешмоб «Моя вишиваночка», де вихованці показали свою майстерність через танцювальні рухи.

 

День сьомий – 11.06.2019

День Європи

Цього дня табір поринув в атмосферу європейських країн. Після ранкової гімнастики та організаційної лінійки вихованці табору активно готувались до фестивалю європейських країн, розучували гуморески та сценки, традиції, національні танці та пісні, підбирали національний одяг, після чого здійснили віртуальну мандрівку столицями Європи. Заходи були спрямовані на ознайомлення дітей з культурою, історією, традиціями та визначними місцями європейських країн.

Найактивніші вихованці табору провели вільний від конкурсів час у рухливих іграх.

 

День восьмий – 12.06.2019

День музеїв

У цей день дітлахи завітали в краєзнавчий музей. Директор музею Жовтюк О.М. розповіла про історію створення музею.

Експозиція музею складається з розділів, що базуються на матеріалах, зібраних краєзнавцями Житомирщини. Окремий розділ розповідає про історію древнього Звягеля. У музеї зберігається багата колекція письмових та фотодокументів. Серед найбільш цінних предметів археології – артефакти з розкопок древнього городища літописного Звягеля, матеріали періоду раннього слов’янства та Київської Русі. Гордістю експозиції є відреставрована глиняна посудина періоду «бронза-раннє залізо» кінець II – початок I тисячоліття до н.е., яка відноситься до Білогрудівської культури.

Діти радо зустріли можливість потримати в руках експонати періоду палеоліту та Великої Вітчизняної війни, доторкнулися руками до керамічних виробів, характерних для Поліського краю, до колекції рушників, вишитих сорочок, одягу, предметів домашнього ужитку.

Вихованці щиро дякували директору музею за змістовну і цікаву розповідь про історію рідного краю.

Також у цей день представники ЦНТТУМу провели майстер класи по виготовленню поробок своїми руками. Діти були задоволені своєю працею.

 

День девятий – 13.06.2019

День безпеки

У першій половині дня діти були зайняті підготовкою агітбригад, які мали розповісти усім оточуючим про безпеку у навколишньому середовищі. 1 загін «Світлячки» підготував матеріали про поводження з електроприладами. 2 загін «Банда» розповів про те,  як потрібно себе поводити у натовпі. 3 загін «Агенти 007» показав небезпечні ситуації при землетрусі чи урагані. 4 загін «Шпіони» розіграли ситуацію, як допомогти один одному у воді, коли накрила хвиля. 5 загін «Дюрасел» агітував правильно поводити себе на дорозі та не потрапляти в аварії. 6 загін «Шоколадні зайці» застеріг не залишати відкрите багаття у лісі.

Після обіду вихованці зустрілися із представниками центру соціальних служб, які розповіли їм про безпечні канікули, обговорили усі види небезпек вдома та на вулиці. На завершення усі разом переглянули мультфільм «Твоя безпека у твоїх руках».

 

День десятий – 14.06.2019

День казки

Після ранкової гімнастики та організаційної лінійки вихованці табору 1, 2, 3 загонів активно готувались до інсценізації казки, розучували слова та сценки, підбирали відповідний одяг. У цей час 4, 5, 6 загони  вирушили до ПДМ на захоплюючий квест, який їх там чекав. Одразу діти потрапили в ігрове містечко, де проводились змагання між командами дітей. Потім учні спробували себе у виконанні східного танцю. Також відвідали станцію «Колаж», де робили аплікації; станцію «Карате», де вчилися мистецтву бою; «Народознавство», де діти співали та танцювали українських пісень. Усі поверталися до школи повні нових вражень та позитивних емоцій.

Після обіду загони інсценізували уривки з казок. Усі гарно підготувались та показали чудові казки: «Білосніжка», «Курочка ряба», «Аліса в країні чудес», «Казка про царя Салтана». Вихованцям дуже сподобалось це дійство.

 

День одинадцятий – 18.06.2019

День танцю

День розпочався із екскурсії на єдину в Європі виставку «Рослини-хижаки та мешканці джунглів», яка проходила у Палаці культури ім.. Лесі Українки. На виставці було представлено близько 30 видів рослин-хижаків (рослин, які поїдають живу здобич, в основному комах) з усіх куточків земної кулі. Крім цього виставку доповнювали павуки-птахоїди, водні та сухопутні черепахи, граційні яскраві змії, надзвичайні ящірки, цікаві жаби, комахи та молюски. Усі були задоволені екскурсією, яка була надзвичайно цікава та захоплююча.

Після обіду відбувся танцювальний марафон «Танець – пісня душі», у якому взяли участь усі загони. Діти із задоволенням танцювали під свої улюблені пісні.

 

День дванадцятий – 19.06.2019

День довкілля

У першій половині дня діти взяли участь у спортивних змаганнях «Веселі старти». Загони завзято змагались між собою та все ж-таки перемогла дружба.

Далі на вихованців чекав цікавий пізнавальний екологічний квест. Діти ознайомились з різноманіттям природи в ігровій формі, екологічною культурою, виявили спостережливість та аналізували ситуації необхідності шанобливого ставлення, збереження та охорони природного середовища. Вихованці виявили наполегливе прагнення до активної охорони та відновлення навколишнього середовища.

 

День тринадцятий – 20.06.2019

День романтики

Цього дня відбулося найголовніше свято табору, конкурсно-розважальна програма «Міс та Містер табору».

В залі зібрали нас зірочки такі різні, красиві, граційні, вродливі, розумні.  Учасники наполегливо готувались, переживали та представили себе з різних сторін. Цей конкурс вимагає бути сміливим, креативним та мати шалене бажання перемогти.

 Нелегка задача була перед журі табору «Перлинка». Серед яскравих дітей обрати найталановитіших, в кожному роздивитися свій талант. Діти вразили своїми співами, танцями, художніми талантами, спортивними захопленнями, інтелектом. Свято закінчилося коронацією Міс та Містера табору «Перлинка» ними стали Корсун Ірина та Адерейко Матвій.

 

День чотирнадцятий – 21.06.2019

День закриття табору

День закриття табору розпочався із акції «Чарівні долоньки побажань друзям»: малюнки долоньками. Діти бажали один одному приємних канікул, гарних днів, удачі, любові, щастя, здоров‘я та багато цукерок.

 Далі відбулася святкова дискотека та фінальний концерт. Він видався веселим і в той же час трохи сумним. Веселим – бо для дітей танцювали запальні танці, співали чудові пісні  та розіграли лотерею, на якій вручили на згадку маленькі подарунки та визначили загін-переможець. Сумним – бо це був останній день табірної зміни.

 До побачення наступного літа! Гарних канікул!

 

Фотозвіт на MEGA

 

 


 

 

Фотоподарунок школі


 

У нашої школи багато друзів. Вони підказують, допомагають, щиро намагаються підтримувати найкращі шкільні традиції.  Після того, як сайт школи відзвітувався про свято останнього дзвінка, Галина Мінгалєєва запропонувала сайту власноруч відзняті якісні відеоматеріали  вальсу і флешмобу випускників. Дякуємо!

 

А ще через кілька днів фотограф Новоград-Волинської студії «Світлина» Юрій Зубрицький передав для сайту школи більше як триста авторських світлин свята останнього дзвінка. Вже не перший раз фотограф підтримує сайт школи, більшість фото вчителів школи були подаровані сайту саме Юрієм Зубрицьким.  Ми публікуємо світлини Юрія, світлини одного з найяскравіших і найемоційніших шкільних свят.

 


 

 


 

 

 

Останній дзвінок 2019


 

Свято останнього дзвінка завжди одночасно і урочисте і хвилююче. Випускники прощаються зі школою, звучать пісні і добрі побажання. Цього року випускники танцювали запальний флешмоб та прощальний вальс.

 

Сайт школи публікує відео-фрагменти свята:

 

 

Дякуємо за відео Галині Мінгалєєвій

 

 


Дякуємо за відео Галині Мінгалєєвій

 

 

 

Ще відео зі свята зібрані у відповідний список відтворення.

 

Інженер-програміст школи Андрій Ростиславович Акинфієв зробив випускникам свій подарунок – фотосесію. Флешмоб і вальс знімався в режимі серійної зйомки, кожен випускник має можливість знайти серед сотень світлин свою найкращу. Всі фото розміщені в максимальній якості, сумарно опубліковано більше тисячі світлин свята «Останній дзвінок - 2019».

 

Фотозвіт опубліковано на сервісі MEGA.

 

 


 

На закінчення свята директор школи Віктор Іванович Овдіюк привітав всіх з закінченням навчального року і початком літніх канікул.

 

Команда сайту школи дякує вчителю школи Олександру Вікторовичу Яковлеву за  допомогу і надану фототехніку.

 

 


 

Мітинг-реквієм «Уклін живим - загиблим слава!»

 

 

Чимало свят дарує нам весна,

Як в рідний дім повернення з дороги.

Та є найбільш хвилюючим для нас

Величне свято Перемоги.

Такими словами розпочався мітинг-реквієм, присвячений Дню Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні.

До нас в гості завітали ветерани. Приємно було бачити Довгаля Юрія Сергійовича, полковника, фронтовика, який пройшов страшними дорогами війни і щороку ділиться своїми спогадами з молоддю.

Серед гостей був також ветеран війни в Афганістані Вівчарчин Василь Іванович та ветеран ЗСУ підполковник Наумець Михайло Миколайович.

Букетами весняних квітів дякували діти ветеранам, а пісню «День Победы» у виконанні Мар‘яни Гладишевої співав весь зал.

 

Фотозвіт на MEGA

Відео на нашому YOUTUBE каналі

 


 

Мітинг-реквієм на алеї ім. Ф.Я. Ліпаткіна «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»

 

 

 

Час невпинно віддаляє  нас від подій Другої світової  війни. Ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинули на ній мільйони людей, які просто хотіли жити.

На алеї імені Ф.Я. Ліпаткіна 07.05. 2019 року відбувся мітинг-реквієм, присвячений 74-тій  річниці Перемоги у Другій світовій війні, Дню пам‘яті та примирення. Вшанувати пам‘ять полеглих у бою воїнів: друзів, батьків, братів прийшли шановні ветерани.

Із вітальним словом до присутніх звернулися  голова ветеранської організації 282 танкового полку Бондарев Олекандр Іванович та  голова міської ради ветеранів Парфьонов Василь Олександрович. Про грізні і важкі роки війни розповідав також учасник бойових дій, полковник у відставці Максимов Василь Федорович.

Ваша мужність, життєва мудрість — це високий приклад для наслідування.

Наш земний уклін Вам, ВЕТЕРАНИ!

 

Фотозвіт на MEGA

Відео на нашому YOUTUBE каналі

 

 


 

 

Великоднє мереживо

 

 

Цього року Великдень в Україні припав на 28 квітня. До цього свята у нашій школі проводився тематичний конкурс-виставка пасхальних листівок «Великоднє мереживо», у якому брали участь 5-7-мі класи. Учні проявляли свою творчість та креативність по-різному. Листівки були яскраво, гарно оформлені з використанням різних технік: квілінгу, паперопластики, оригамі, аплікації, колажу.

ІІІ місце журі присудило учням 7-Б класу,  ІІ місце розділили учениця 6-А класу Підгірець Христина та учні 5-Б класу. Перемогу у цьому конкурсі здобула учениця 6-А класу Кликова Катерина. Щиро вітаємо  призерів конкурсу та дякуємо усім, хто взяв у ньому активну участь (5-А, 5-В, 7-А).

 


 

День цивільного захисту - 2019


 

26 квітня 2019 року у школі було проведено «День цивільного захисту». Під час об'єктового  тренування відбулася евакуація учасників навчально-виховного процесу з використанням нової системи аварійного оповіщення.  Учні та персонал школи організовано та оперативно залишили приміщення школи.

 


 

 


 

Протягом дня цивільного захисту між учнями 11 класів відбулася традиційна естафета, в якій перемогу вибороли учні 11-А класу.

 

Вітаємо переможців і представляємо фотозвіт на сайті MEGA.

 


 

Чорнобиль – наш біль і горе


 

Сьогодні Україна і світ відзначають 33-тю річницю Чорнобильської катастрофи.

 

Вибух на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС 26 квітня 1986 року о 1 годині 25 хвилин став причиною наймасштабнішої техногенної катастрофи у світовій історії.

 

Щоб розповісти про деталі трагедії до нас завітав Пєрхов Михайло Семенович, один із   ліквідаторів  цієї страшної аварії.

 

27 квітня урядовою комісією було ухвалено рішення про зупинку 1-го та 2-го енергоблоків із розхолодженням реакторів, а також евакуацію жителів м. Прип'ять. З метою локалізації епіцентру аварії використовували вертольоти, залучали війська радіаційного і хімічного захисту, офіцером-хіміком  яких був Михайло Семенович.   Здійснювалися заходи з недопущення розповсюдження панічних чуток і тенденційної інформації. 4 травня 1986 року, лише тоді, через 9 днів після аварії, почали пропонувати якісь заходи у прилеглих областях, що дозволили б зберегти здоров’я людей.

 

Чорнобильська катастрофа розцінюється як найбільша за всю історію ядерної енергетики як за кількістю постраждалих від її наслідків, так і за економічною шкодою. Вона сталася на території СРСР, але з розпадом Союзу головний біль від проблемного об'єкту дістався Україні.

 

Михайло Семенович розповідав, що якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко було б навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й для усього світу. 

 

Низький уклін всім, хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

 


 

Зустріч з лікарем-фтізіатром

 

 

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом з метою профілактики цього страшного захворювання до нас люб‘язно завітала лікар-фтізіатр Новоград-Волинського міськрай ТМО Гаврилюк Наталія Іванівна.

У своєму виступі вона розповіла про те, що туберкульоз – інфекційне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом, звернула увагу на симптоми цієї хвороби, на те, що при їх виявленні необхідно негайно звернутися до лікаря.

Наталія Іванівна підкреслила, що туберкульоз сьогодні – виліковна хвороба, якої не потрібно боятися.

Після виступу лікаря восьмикласники подивилися фільм «Знай, стережись, не бійся!».

 


 

ФОТОПРОЄКТ КРАЩІ ВИПУСКНИКИ КРАЩОЇ ШКОЛИ 2021

Школа працює
на освітній
платформі

Дев'ятий рік стабільну
роботу і цілодобову
технічну підтримку
сайта школи забезпечує
компанія
goodhoster.net

Голосування

Який предмет ви вважаєте найскладнішим у шкільній програмі?

рідна мова і література - 2.6%
іноземні мови - 12.4%
математика (алгебра, геометрія) - 34.2%
фізика - 8.8%
хімія - 8.8%
інформатика - 2.9%
біологія - 7.4%
фізкультура - 2.7%
історія - 4.9%
музика - 1.1%
малювання - 8.8%
технологія - 0.5%
астрономія - 0.6%
захист Вітчизни - 1.9%
свій варіант - 2.7%

Ми рекомендуємо!

 

Контакти поліції

Інспектор
 Новоград-Волинського
відділу поліції
Головного управління
Національної поліції
в Житомирській області
лейтенант поліції

Павлюк Світлана Вікторівна

вулиця Івана Франка, 3А, каб. 17, 18
Телефон: 098-78-68-862

 

Контактні телефони чергової частини: 
102 або (04141) 5-22-25

Електронна адреса: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Погода від Met Office

ИЗУЧАЕМ УКРАИНСКИЙ

Вхід для своїх

Зареєстрованим користувачам можна переглядати закриті розділи та статті, скачувати деякі файли. Також ви зможете отримувати повідомлення про події школи та сайту.