Традиційно 21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити в незалежній державі віддають своє життя наші мужні оборонці - воїни ЗСУ, борючись з російськими окупантами, які прийшли знищити нас як націю.

 

 

З нагоди Дня миру у нашому навчальному закладі відбулись тематичні заходи. В усіх класних колективах пройшли інформаційні хвилинки «Мир на землі – радість у родині», у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Під мирним небом». Учні початкових класів взяли участь в конкурсі малюнків «Я обираю мир» та провели акцію «Україна бажає миру», для якої власноруч виготовили паперових голубів, як символ миру та духовного розвитку українського народу. До кожного голуба прикріпили листівки з проханням зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть зростати здоровими і щасливими. Старшокласники взяли участь у фотоакції «Я голосую за мир».

 

 

Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. Молодь України прагне жити в мирі і злагоді! Віримо в ЗСУ! Чекаємо на Перемогу!

 

 

Фото на Google

 


 

Цього року ми пережили незвичайне, військове літо з виттям сирен, перебуванням в укриттях і постійною тривогою в душі.

Хтось допомагав плести сітки для ЗСУ, хтось волонтерив, підтримуючи переселенців та наших героїчних захисників на передовій. Діти будували імпровізовані блокпости, виготовляли браслети, пекли печиво, заробляючи кошти для ЗСУ. Так пройшло літо… Яким воно було для наших вихованців, де вони його провели, чи вдалося відпочити – про це наш відеоролик «Моє незабутнє літо».

 

 


 

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту  Україні припадає на другу суботу вересня. Завжди в цей день ми відкривали шкільну спартакіаду, виносили олімпійський прапор і вогонь, усією великою родиною йшли на солдатський пляж, де проводили змагання з різних видів спорту (футбол, волейбол, туризм, шахи, перетягування каната, стрільба з пневматичної гвинтівки тощо), ретельно готувалися до конкурсу плакатів, виготовляли поробки з природного матеріалу. Після кулінарного конкурсу смакували борщем, приготованим на вогнищі та смаженою картоплею з ковбасками і усім тим, що дала з собою мама.

Цього року, в умовах воєнного стану, з метою безпеки наших вихованців таких масових заходів не проводимо. Натомість в спортивній залі закладу відбулися змагання з COOl GAMES серед учнів 4-5 класів. В напруженій боротьбі перемогу здобули команди 4-Б та 5-Б класів, на ІІ місці – учні 4-А та 5-А класів, а почесне ІІІ місце зайняли учасники команди 5-В класу.

Найактивнішими були: Хворостяний Є., Присяжнюк Д., Дикий Я., Власов К., Назарчук А., Лукавський А. та Янкова А.

 

 

Старшокласники, готуючись до захисту України, випробовували себе у стрільбі з пневматичної гвинтівки та розбірці-збірці АК. Кращими стрільцями стали Краснорудський Ілля та Бобрусенко Дар‘я (10 клас), на ІІ місці - Морозов Максим та Мелещук Ангеліна (9-В клас).

Найшвидше розбирали та збирали автомат серед хлопців 11 класу – Палько Владислав, а серед дівчат – Полютова Анна.

 

 

Вітаємо переможців! Віримо в ЗСУ! Наближаємо Перемогу!

 


 

Цьогорічний перший день осені незвичайний. Чекали на нього з радістю і тривогою одночасно. Хотілося нових зустрічей із однокласниками і вчителями-наставниками, веселих перерв, щирих усмішок в рідній сьомій школі, яка зачекалася на свою галасливу велику родину. Вона причепурилася, вбралася у вишивані узори, змінила інтер‘єри, обладнала сховище-укриття, щоб захистити своїх вихованців під час небезпеки й встигла навіть змінити назву, і тепер її величають Гімназія №7 Новоград-Волинської міської ради.

Сьогодні, в День знань, вона запросила на свято знайомств «Вересневі зустрічі» найменших і найстарших своїх учнів.

Символом єдності пролунав державний Гімн України, до щему стискалось серце під час хвилини мовчання, зворушливо до глибини душі прозвучали щирі настанови директора.

Яскраво-патріотичним був вихід Матері-України, слова випускників і флешмоб на мелодію пісні «Незламна».

Порадували першокласники, які усі хором заявили: «Ми – українці, наш дім – Україна!».

Завершуючи свято, прозвучав малиновим передзвоном старенький шкільний дзвінок, проголошуючи початок нового 2022-2023 навчального року.

Віримо в себе! Віримо в ЗСУ! Разом до Перемоги! Все буде Україна!

 


 

Сьома школа досліджує думку батьків учнів щодо вибору форми навчання з 1 вересня 2022 року. Взяти участь в опитуванні можуть лише батьки учнів сьомої школи. Кожна родина може визначитися з пріоритетною формою навчання для своєї дитини і проголосувати за допомогою корпоративного акаунту учня школи. Одна дитина — один голос.  Свою думку можна змінити до завершення голосування. 

<< ОПИТУВАННЯ ЗАВЕРШЕНО >>

 


 

 

Учасникі освітнього процесу та відвідувачі укриття зможуть одночасно користуватися інтернетом з укриття по Wi-Fi.

Для забезпечення стабільного каналу зв'язку школа підключена до двох інтернет-провайдерів. Компанія Київстар забезпечує інтернет-канал до 100 мбіт/с, компанія HomeNet - до 300 мбіт/с.

Для забезпечення укриття інтернетом була розширена шкільна оптична мережа, іниціатором розгортання якої став директор школи. 

В укритті встановлено додаткове обладнання компанії Mikrotik, що роками використовується в приміщенні школи та зарекомендувало себе найкращим чином.

Мережі прокладені, обладнання змонотовано, налаштовано і вже працює... Сьома школа продовжує свої славні IT-традиції.