За планом роботи школи в рамках акції «16 днів проти насильства» в актовій залі школи відбулася зустріч учнів 9, 11-х класів зі старшим інспектором сектору ювенальної превенції Новоград-Волинського районного відділу поліції, капітаном Кайданович О.В., яка розповіла присутнім про основні аспекти кримінальної відповідальності неповнолітніх за різні види правопорушень та відповіла на запитання наших вихованців.
![](/images/2020-2021/24.11/1.jpg)
Після її виступу учні подивилися відеоролик служби порятунку «Діти за ґратами», в якому розповідається про неповнолітніх злочинців та їх перебування у виправній колонії.
Підлітки отримали гарний урок з правил поведінки в ситуаціях, пов'язаних з порушенням українського законодавства.