Правила прийому

 

Прогнозована мережа 1-х класів та учнів на 2021-2022 н. р.

 

Нормативні документи, які регулюють прийом дітей до навчального закладу

 

1. Конституція України

 

Стаття 53. Кожен має право на освіту

 

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої,професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

 

2. Закон України «Про освіту»

 

Стаття 7. Мова освіти

 

Стаття 12. Повна загальна середня освіта.

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

 

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій. Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

 

3. Закон України «Про загальну середню освіту»

 

Стаття 18. Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідкивстановленого зразка (ФормаNo 086-1/о)

 

4. Наказ МОН України від 16 квітня 2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування, переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016.

 

 

Зарахування до навчального закладу відбувається:

 

— дітей з території обслуговування нашої школи (затверджено рішенням виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради від 14.11.2018р. № 820):

 

вулиць:

Анікушкіна, Весняна, Гаражна, Горбка, Я. Мудрого, Дорошенка, Житомирська, Зарічна, С. Уварова, Кам’яниста, Лісова, Наливайка, Новобудов, Новорічна, Окрема, Остання, Лубчицька, 50-річчя визволення України, Рокосовського, Барвінкова, Соснова, Сонячна, ІІ Східна, Тимошенка, С. Гамченка, Є. Коновальця

 

провулків:

Безіменний, Зарічний, ІІ Зарічний, ІІІ Зарічний, С. Уварова, Лубчицький, ІІ Лубчицький, Східний.

 

— дітей, чиї старші брати та сестри вже навчаються у ЗОШ №7

 

— дітей працівників закладу;

 

— дітей, батьки яких не проживають на території обслуговування школи, але бажають навчатися в нашій школі.

 

 

Прогнозована мережа 1-х класів та учнів на 2021-2022 н. р.

 

Клас — (кількість учнів)

1-А — 25

1-Б — 25

1-В — 25

 

 


 

© 2021 Новоград-Волинська ЗОШ I-III ст. № 7. Хостинг: goodhoster.net