Батьківські збори майбутніх першокласників

 

10 червня в актовій залі школи відбулися перші батьківські збори майбутніх першокласників, на які були запрошені не лише батьки, але й діти.


Зустріч розпочали діти початкових класів: хореографічний колектив «Глорія» зустрів присутніх веселою композицією «Годинник», Гопанчук Вероніка продекламувала вірш «Садок вишневий», а Хоменко Олена презентувала свою нову пісню «Школа».


Віктор Іванович ознайомив присутніх з особливостями освітнього процесу в закладі. Директор детально зупинився на питанні створення освітнього середовища для учнів початкових класів та інноваційних підходах в організації педагогічної діяльності.


Цікавим був виступ учителя початкових класів Гузик М.У., яка із захопленням розповідала про результати впровадження проєкту «Інтелект України» та рекомендувала батькам сприяти залученню першокласників до нової, але апробованої альтернативної програми навчання.


Під час зборів батьки мали змогу ознайомитися з можливостями закладу щодо організації дистанційного навчання.


На завершення учениця 2-В класу Соболєва Аріна виконала веселу пісню, а хореографічний колектив представив запальний танок «До, ре, мі».

З 14 червня о 17.00 год. чекаємо майбутніх першокласників на навчально-адаптаційні заняття.

 

Фотозвіт на Google